FOTO Krásne okamihy, raduje sa celý svet: Shiffrinová a Kilde oznámili veľkú vec!

Aleksander Aamodt Kilde a Mikaela Shiffrinová sa zasnúbiliAleksander Aamodt Kilde a Mikaela Shiffrinová sa zasnúbili Zdroj: Instagram/mikaelashiffrin

BRATISLAVA - Úspešní lyžiari Mikaela Shiffrinová a Aleksander Aamodt Kilde sa zasnúbili. Oznámili to na sociálnych sieťach, kde zverejnili fotografie so zásnubným prsteňom.

Olympijská šampiónka a dvojnásobný olympijský zlatý medailista zdieľali spoločný príspevok, ako titulok zverejnili emodži zásnubného prsteňa a dvoch šťastných tvárí. 

Američanka a nórsky špecialista na rýchlostné disciplíny Kilde potvrdili svoj vzťah v máji 2021. Kedy ho ozdobia svadbou, zatiaľ nie je jasné. "Pravdepodobne to príde, keď sa usadíme, takže to ešte bude pár rokov trvať," poznamenal Kilde.

Partnerka mu bola po boku, keď sa 13. januára vážne zranil pri páde v závere zjazdu vo Wengene a podstúpil dve operácie v Berne a Innsbrucku. "Počas ťažkých chvíľ spoznáte, kto vás miluje a stará sa o vás," povedal vtedy nórskemu internetovému denníku Nettavisen.

Ani pre Shiffrinovú nebola uplynulá sezóna Svetového pohára bezproblémová. V januári spadla pri zjazde v Cortine d'Ampezzo a poranila si koleno. Vázy ale vydržali, takže po šesťtýždňovej absencii ešte stihla záver sezóny.

Po návrate vyhrala slalomy v Aare a Saalbachu, čím posunula vlastný rekord v počte víťazstiev v pretekoch SP na 97 triumfov.

Viac o téme: Mikaela Shiffrinová Aleksander Aamodt Kilde
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Instagram/mikaelashiffrin
  • Zdroj: ČTK, Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy