VIDEO Peter Sagan je stále veľkým menom: Tourminátor prekvapil po boku bývalej hviezdy Anglicka

Peter Sagan pred zápasom OSC Lille - Olympique MarseillePeter Sagan pred zápasom OSC Lille - Olympique Marseille Zdroj: Profimedia

LILLE - Jediný piatkový zápas futbalovej Ligue 1 medzi Lille a Olympique Marseille (3:1) mal dvoch zaujímavých hostí. O slávnostný výkop sa postarali slovenský cyklista Peter Sagan a bývalý anglický futbalista Joe Cole. Informoval o tom francúzsky denník Ouest-France.

Lille po triumfe poskočilo v neúplnej tabuľke na tretie miesto, o skóre pred Monaco. Marseille je zas na siedmej pozícii o skóre pred Rennes a Reims.

Sagan a Cole pri slávnostnom výkope

Šťastie domácim priniesol Peter Sagan, ktorý sa postaral o slávnostný výkop stretnutia elitnej francúzskej futbalovej súťaže. Tourminátorovi pri tomto počine asistoval bývalý anglický futbalový reprezentant Joe Cole. 

Sagan je vo Francúzsku pred prestížnymi nedeľnými pretekmi Paríž - Roubaix tvárou rôznych promo podujatí a akcií a chýbať nemohol ani v Lille, ktoré je od Roubaix vzdialené len nejakých 11 kilometrov.

Peter Sagan a Joe Cole sa postarali o úvodný výkop zápasu OSC Lille - Olympique Marseille

Trojnásobný majster sveta v cestnej cyklistike sa v stredu, necelé dva týždne po operácii srdca, vrátil späť do tréningového procesu. Slovenský jazdec sa momentálne venuje horskej cyklistike a jeho cieľ je kvalifikovať sa na OH v Paríži.

V nedeľu sú v krajine galského kohúta na programe preteky Paríž - Roubaix, ktorých cieľ je neďaleko Lille.

Viac o téme: Peter Sagan Olympique Marseille OSC Lille Remy Cabella Paríž - Roubaix Joe Cole
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: X/Prime Video Sport France
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy