VIDEO Frustrácia z reprezentácie? Mak úplne vybuchol, odniesol si to súper

Róbert Mak Róbert Mak Zdroj: Profimedia

SYDNEY - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak nedohral nedeľňajší duel 23. kola austrálskej ligy. Už v prvom polčase videl z rúk rozhodcu červenú kartu za úder lakťom do tváre protihráča, jeho tím FC Sydney napokon prehral na ihrisku Newcastle Jets 1:3.

Incident sa stal v 37. minúte za stavu 0:2, keď sa domáci obranca Phillip Cancar snažil Makovi v prerušenej hre niečo vysvetliť, ten sa zahnal ľavou rukou smerom dozadu a trafil súpera do oblasti hlavy. Cancar sa chytil za tvár a spadol na zem, kde zostal ležať. Arbiter Jack Morgan udelil slovenskému futbalistovi priamu červenú kartu.

Jets ukončili deväťzápasovú šnúru bez víťazstva a patrí im desiata priečka v A-League, Sydney je štvrté s 11-bodovým mankom na lídra Central Coast Mariners.

Viac o téme: Róbert Mak FC Sydney