VIDEO Dnes pijeme, potom musíme do sku*veného Londýna: Slovenský rodák po historickom titule bavil

Brankár Leverkusenu Lukáš HrádeckýBrankár Leverkusenu Lukáš Hrádecký Zdroj: Profimedia

LEVERKUSEN - Futbalisti Bayeru Leverkusen drvivým ligovým triumfom nad Werderom Brémy (5:0) spečatili historický zisk majstrovského titulu, ktorým ukončili hegemóniu Bayernu Mníchov a zároveň prepísali klubovú históriu. Z veľkého úspechu "farmaceutov" sa radoval aj bratislavský rodák a reprezentant Fínska brankár Lukáš Hrádecký.

Ten sa vďaka úsmevnému rozhovoru pre českú televíziu Nova Sport stal hitom internetu a sociálnych sietí. "No, brankár to určite nevyhral, ku*va. Ja som nemal túto sezónu ani strelu na bránu," uviedol s humorom k tvrdeniu, že tituly vyhráva obrana v exkluzívnom rozhovore 34-ročný kapitán čerstvého bundesligového šampióna. 

Prial si viac Čechov a Slovákov

Hrádecký pochvalne zareagoval na českých spoluhráčov, ktorých je už v Leverkusene viacero: "Keď priniesli Patrika Schicka, hneď som povedal, že potrebujeme viac Čechov a Slovákov. Prišli a hneď je tam titul. Chodíme do sauny, na pivo, máme výborné vzťahy. Je to proste radosť hovoriť pi*oviny, ktorým nikto nerozumie."

"Dnes si to užívame, dnes pijeme. Xabi, to je...zajtra nám dal voľno, no potom musíme ísť do toho sku*veného Londýna. Ja tam ale asi hrať nebudem, tak si môžem dať ešte viac pív," dodal vo vtipnom rozhovore brankár Leverkusenu, ktorý pripomenul štvrťfinálovú odvetu Európskej ligy na pôde londýnskeho West Hamu, kde bude Bayern bojovať o postup po domácej výhre 2:0. 

Viac o téme: Werder Brémy Bayer Leverkusen Lukáš Hradecký
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: YouTube/Nova Sport
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy