FOTO Slafkovský tipuje výsledky EURO 2024: Slovensko podľa neho zažije obrovský úspech!

Na snímke slovenský reprezentant a útočník Juraj Slafkovský Na snímke slovenský reprezentant a útočník Juraj Slafkovský Zdroj: TASR/Jakub Kotian

MONTREAL - V piatok v mníchovskej Allianz aréne oficiálne odštartovalo EURO 2024. Hokejový klub Montreal Canadiens preto pri príležitosti futbalového šampionátu oslovil slovenskú hviezdu Juraja Slafkovského a jeho spoluhráča Brendana Gallaghera, aby si tipli výsledky turnaja.

Prognóza jednotky draftu z roku 2022 je veľmi odvážna a pre Slovensko aj mimoriadne pozitívna. Dvadsaťročný Košičan verí, že zverenci talianskeho trénera Francesca Calzonu ovládnu základnú skupinu, pred druhým Belgickom, treťou Ukrajinou a posledným Rumunskom. 

V play-off podľa Slafkovského šokujeme superfavorizované Chorvátsko a postúpime do historického štvrťfinále. V boji o postup medzi elitné kvarteto však bude nad naše sily Francúzsko, ktoré Juraj tipuje ako finalistu. Víťazom turnaja sa stanú Španieli. 

Gallagher družine okolo Milana Škriniara či Stanislava Lobotku vôbec neverí a tipuje, že Slováci v skupine skončia na dne tabuľky. Do play-off postúpia prví Belgičania a druhá Ukrajina. Vo finále sa podľa kanadského hokejistu stretnú Angličania a Nemci, vyhrajú zverenci Garetha Southgatea.

Kompletné tipy slovenskej hokejovej hviezdy k priebehu ME vo futbale nájdete v uvedenom instagramovom príspevku. Na ďalší obrázok sa prekliknete šípkou v pravej časti.

Viac o téme: Slovensko EURO 2024 Juraj Slafkovský
  • Autor: © Zoznam/
  • Instagram/canadiensmtl
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy