VIDEO Marseille v prvom zápase s United bez gólov

Rooney a CisseRooney a Cisse Zdroj: SITA

BRATISLAVA - V druhom stredajšom osemfinálovom zápase na Stade Velodrome Olympique Marseille remizoval s Manchestrom United 0:0.

V úvodnom polčase duelu videli diváci iba málo vzruchu, dianie sa väčšinou odohrávalo meszi šestnástkami. Ani jeden z tímov si nevypracoval vylúženú šancu.

V úvode druhého polčasu to hráči Manchestru skúšali centrovanými loptami na Berbatova, no bulharský kanonier sa nedokázal presadiť proti pozornej defenzíve OM. Domáci sa pokúšali o strely z diaľky, no tie Van der Sarovi príliš veľa problémov nenarobili. Oživenie nepriniesol ani príchod veterána Scholesa a tak sa v Marseille zrodila bezgólová remíza.

Olympique Marseille -  Manchester United 0:0
Rozhodca: Brych (Nem.)

Olympique: Mandanda - Fanni, Mbia, Diawara, Heinze - Gonzalez, Cisse (70. Cheyrou), Kabore - Ayew, Remy (79. Valbuena) , Brandao

Manchester: van der Sar - O'Shea, Vidič, Smalling, Evra - Fletcher, Carrick, Gibson (73. Scholes), Nani - Rooney, Berbatov

• Zdroj: TASR, footyroom.com