Kucka asistoval pri góle: S bodom z Juventusu sme spokojní

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: internet

TURÍN - Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka chcel so spoluhráčmi z FC Janov dokázať stúpajúcu formu v sobotňajšom ligovom zápase na pôde Juventusu Turín, napokon z toho bol cenný bod za remízu 2:2.

"Stará dáma" dvakrát viedla zásluhou Matriho, hostia však vždy dokázali odpovedať, pričom na vyrovnávajúci zásah prihrával rodák z Bojníc.

"Musím povedať, že s Juventusom Turín to bol výborný zápas, v ktorom sme mohli vyhrať aj prehrať. Juventus začal lepšie, keď sa už v 6. minúte ujal vedenia po rohovom kope, ale my sme sa stále tlačili do koncovky, čo nám prinieslo vyrovnanie v 31. minúte. Z ľavej strany centroval Merkel, pekne si nabehol Rossi a hlavou skóroval. Druhý polčas sa začal opäť v dobom tempe a v 58. minúte sa vedenia ujal ´Juve´. My sme si vypracovali gólové príležitosti, nastrelili sme brvno. Snaha sa nám napokon vyplatila, v 85. minúte preniesol hru na zadnú žrď Jorquera, mne sa podarilo prehlavičkovať obrancu a Caracciolo preloboval brankára. S bodom z Juventusu sme spokojní," zhodnotil Juraj Kucka duel pre svoju oficiálnu internetovú stránku.

• Zdroj: SITA, youtube