Hráči Slovana oslávia v pondelok titul s fanúšikmi

Slovan Bratislava získal ôsmy majstrovský titulSlovan Bratislava získal ôsmy majstrovský titul Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava sa o radosť zo zisku majstrovského titulu podelia aj s fanúšikmi. Hlavné oslavy ôsmeho prvenstva v najvyššej slovenskej súťaži sa uskutočnia 23. apríla po 16.00 h na Primaciálnom námestí v Bratislave.

Ešte predtým čaká hráčov Slovana okružná jazda autobusom okolo Bratislavy. Majstrovský tím ju začne o 14.30 h pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Približne o 15.45 h už celý tím prijme v Primaciálnom paláci primátor Bratislavy Milan Ftáčnik a potom sa hráči presunú medzi fanúšikov na Primaciálne námestie.

"Aj takto sa môžu fanúšikovia rozlúčiť s tohtoročnou sezónou a osláviť majstrovský titul Slovana," uviedol hovorca primátora Ľubomír Andrassy.

V rámci programu sa o 12.00 h uskutoční fotenie tímu, o 13.00 h obed, o 14.30 h je na programe odchod spred Zimného štadióna a okružná jazda mestom.

Bratislava v pondelok zažije prvé majstrovské hokejové oslavy od roku 2008. Slovan získal ôsmy titul po víťazstve 4:3 na zápasy vo finálovej sérii Slovnaft play-off Tipsport extraligy. Rozhodujúci siedmy duel vyhral Slovan v Košiciach 2:1 po predĺžení.