Ronaldo dal gól aj s krvavým zranením, pre problémy s videním nedohral

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: ara.cat

VALENCIA - Futbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo nedohral zápas 11. ligového kola proti Levante. Portugalský ofenzívny hráč sa hneď v úvode zrazil s obrancom súpera Davidom Navarrom, ktorý ho lakťom zasiahol v oblasti ľavého oka.

Po krátkom ošetrení a očistení zakrvavenej tváre a natrhnutého ľavého obočia pokračoval Cristiano Ronaldo v súboji a v 21. min otvoril skóre, ale po polčasovej prestávke ho tréner José Mourinho vystriedal a na trávnik poslal Raúla Albiolu.

"Mal problémy s videním a nemohol pokračovať v zápase. Po návrate do Madridu sa podrobí ďalším vyšetreniam," povedal po stretnutí Mourinho.

Real napokon vďaka premiérovému ligovému gólu mladíka Álvara Moratu z 84. min vyhral nad Levante 2:1.

Levante 1-2 Real Madrid by fasthighlights-2013

• Zdroj: SITA, dailymotion