Najnovšie zo Športiek

Video David Pastrňák strieľa gól
Video
VIDEO Hviezdny Pastrňák sa po kritike trénera neurazil ako malý chlapec: Urobil by to isté

BOSTON - David Pastrňák sa stal hrdinom rozhodujúceho siedmeho duelu proti Torontu. Gólom v predĺžení posunul hokejistov Bostonu do druhého kola play-off...

Video Tréner Michal Gašparík
Video
Kliatba Michala Gašparíka skončila, hoci... My nemôžeme mať normálny zápas s Ružomberkom

TRNAVA - Futbalisti FC Spartak Trnava zvíťazili v zápase 8. kola nadstavby Niké ligy v skupine o titul nad MFK Ružomberok 1:0.

Video Cristiano Ronaldo máva fanúšikom
Video
VIDEO Ronaldo sa s Messim opäť predbieha na diaľku: Zaznamenal štvrtý hetrik v sezóne

RIJÁD - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo zaznamenal v sobotu štvrtý hetrik v prebiehajúcej sezóne. Mal tak výrazný podiel na vysokom víťazstve...

FotoVideo Lionel Messi
Video
VIDEO Neuveriteľný Messi valcuje rekordy! Proti New Yorku zbúral všetky štatistiky

MIAMI - Argentínsky futbalisti Lionel Messi zaznamenal v noci na nedeľu v zámorskej MLS gól a päť asistencií za Inter Miami.

Slovenská reprezentantka vo vodnom
Tuhé boje o miestenky v reprezentácii vrcholia: Medzi vodnými slalomármi je veľká konkurencia

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Po tretích nominačných pretekoch slovenských vodných slalomárov v Liptovskom Mikuláši je na čele celkového hodnotenia ženskej K1 Soňa...

FotoVideo James Hagens
Video
Unikátny moment na MS do 18 rokov: Zápas so Slovenskom prepísal hokejové dejiny

ESPOO - Slovenskí hokejisti do 18 rokov budú hrať na MS vo Fínsku o bronz. V sobotnom semifinále prehrali s tímom USA jednoznačne 2:7, keď ich góly zaznamenali...

FotoVideo Anthony Edwards s loptou
Video
VIDEO Denveru nepomohol ani srbský bombardér: Hostia si ukradli večer iba pre seba

DENVER - Basketbalisti Minnesoty triumfovali v noci na nedeľu v prvom stretnutí 2. kola play-off zámorskej NBA na palubovke Denveru 106:99. V sérii hranej...

FotoVideo Hráči Bostonu sa radujú
VideoAKTUALIZOVANÉ
VIDEO Kritizovaný Pastrňák zarmútil celé Toronto: Predĺženie rozhodla neskutočná akcia

BOSTON - Hokejisti Bostonu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom stretnutí 1. kola play-off NHL nad Torontom 2:1 po predĺžení a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy.

Švédsko - Slovensko: Online
ONLINE
Švédsko - Slovensko: Online prenos zo zápasu o bronz na MS v hokeji do 18 rokov

ESPOO - Slovenskí hokejisti do 18 rokov budú hrať na MS vo Fínsku o bronzové medaily. V súboji o konečné tretie miesto nastúpia proti trom korunkám zo...

USA - Kanada: Online
ONLINE
USA - Kanada: Online prenos z finále MS v hokeji do 18 rokov

ESPOO - Vo finále MS v hokeji do 18 rokov sa stretnú mladíci z USA a Kanady. Kto sa bude tešiť z titulu majstrov sveta? Sledujte ONLINE prenos na Športkách,...