Foto dňa - Anglický futbalový klub FC Liverpool sa po jedenástich rokoch predstaví vo finále Ligy majstrov. "The Reds" získali definitívu v stredajšej odvete semifinále 2017/2018 na ihrisku AS Rím. Mužstvo trénera Jürgena Kloppa prehralo na Stadio Olimpico 2:4, ale na postup mu stačila minulotýždňový vysoká výhra 5:2.

Najnovšie zo Športiek

Na snímke sa nemeckí
Slováci sa majú na čo tešiť: Ich úvodný súper na MS zverejnil zostavu, prídu posily z NHL

BERLÍN - Hokejisti Nemecka budú mať na majstrovstvách sveta v Česku, na ktorom sa pokúsia obhájiť strieborné medaily, minimálne troch hráčov z NHL.

Hokejová bránka
Mladí českí hokejisti sa nestíhali čudovať: Víťazný gól dostali už v 5. sekunde!

VANTAA - Hokejisti Kanady vyhrali na MS do 18 rokov nad Českom 6:0.

Foto Tony Estanguet preberá olympijský
Návrat tam, kde sa to celé začalo: Prezident organizačného výboru prevzal olympijský oheň

ATÉNY - Organizátori tohtoročných OH v Paríži formálne prevzali olympijský oheň na štadióne Panathinaikos, kde sa v roku 1896 uskutočnili prvé moderné hry.

Na snímke radosť hráčov
Aktualizované
Kľúčové body v boji o záchranu: Michalovce rozhodli až v záverečnej fáze zápasu

MICHALOVCE - Futbalisti Michaloviec zvíťazili v piatkovom zápase 7. kola nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o udržanie sa nad Banskou Bystricou 2:0.

FotoVideo Na snímke hráči Slovenska
Video
VIDEO Facka od Čechov ukázala, kde Slováci najviac horia: Boli sme z toho šokovaní

TRENČÍN - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v prvom prípravnom zápase s Čechmi v Trenčíne 2:4. Hostia rozhodli o svojom triumfe už v úvodnej tretine,...

Volejbalistky Šelmy Brno
Získali titul, odmietli hrať Ligu majstrov: Dve hráčky chcú otehotnieť, zvyšné už majú deti

BRNO - Ani zisk titulu po šiestich rokoch existencie neprinútil volejbalové Šelmy Brno k tomu, aby zmenili štýl práce a charakter klubu.

Hráči Třinca oslavujú gól
Hokejové Česko na nohách: Třinec nedal Pardubiciam šancu a vynútil si zápas o všetko!

TŘINEC - O víťazovi hokejovej extraligy rozhodne až posledný siedmy zápas. Obhajca titulu Třinec porazil dnes v domácom prostredí Pardubice 4:1 a vyrovnal...

Cyklista Brandon McNulty
Skvelý deň pre SAE Team Emirates: Víťaz etapy pomohol kolegovi dostať sa na čelo

ORON - Americký cyklista Brandon McNulty z tímu SAE Team Emirates vyhral 3. etapu pretekov Okolo Romandie. Do celkového vedenia sa po časovke dostal McNultyho...

Foto Na snímke zľava Samuel
Prispatý vstup stál Slovákov celý zápas: Federálne derby rozhodla hrozivá prvá tretina!

Na snímke vľavo Juraj
Elitný brankár a hviezda domácich MS: Dlhoročná opora reprezentácie ukončila kariéru

AUGSBURG - Vo veku 38 rokov ohlásil koniec kariéry dlhoročný brankár nemeckej hokejovej reprezentácie Dennis Endras. Oznámil to jeho klub Augsburger Panther.