Foto dňa - Slovenský kapitán sa po dvoch góloch na pôde Azerbajdžanu osamostatnil na čele historickej tabuľky reprezentačných kanonierov, ktorej dosiaľ kraľoval Róbert Vittek.

Najnovšie zo Športiek

Dramatický boj dotiahli do
Dramatický boj dotiahli do konca: Bratislavčanky obsadili konečné tretie miesto

ŽILINA - Volejbalistky bratislavského VKP zvíťazili v štvrtom stretnutí o 3. miesto play-off Niké extraligy na palubovke VA Žilina 3:2.

Na snímke sa nemeckí
Slováci sa majú na čo tešiť: Ich úvodný súper na MS zverejnil zostavu, prídu posily z NHL

BERLÍN - Hokejisti Nemecka budú mať na majstrovstvách sveta v Česku, na ktorom sa pokúsia obhájiť strieborné medaily, minimálne troch hráčov z NHL.

Hokejová bránka
Mladí českí hokejisti sa nestíhali čudovať: Víťazný gól dostali už v 5. sekunde!

VANTAA - Hokejisti Kanady vyhrali na MS do 18 rokov nad Českom 6:0.

Foto Tony Estanguet preberá olympijský
Návrat tam, kde sa to celé začalo: Prezident organizačného výboru prevzal olympijský oheň

ATÉNY - Organizátori tohtoročných OH v Paríži formálne prevzali olympijský oheň na štadióne Panathinaikos, kde sa v roku 1896 uskutočnili prvé moderné hry.

Na snímke radosť hráčov
Aktualizované
Kľúčové body v boji o záchranu: Michalovce rozhodli až v záverečnej fáze zápasu

MICHALOVCE - Futbalisti Michaloviec zvíťazili v piatkovom zápase 7. kola nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o udržanie sa nad Banskou Bystricou 2:0.

FotoVideo Na snímke hráči Slovenska
Video
VIDEO Facka od Čechov ukázala, kde Slováci najviac horia: Boli sme z toho šokovaní

TRENČÍN - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v prvom prípravnom zápase s Čechmi v Trenčíne 2:4. Hostia rozhodli o svojom triumfe už v úvodnej tretine,...

Volejbalistky Šelmy Brno
Získali titul, odmietli hrať Ligu majstrov: Dve hráčky chcú otehotnieť, zvyšné už majú deti

BRNO - Ani zisk titulu po šiestich rokoch existencie neprinútil volejbalové Šelmy Brno k tomu, aby zmenili štýl práce a charakter klubu.

Hráči Třinca oslavujú gól
Hokejové Česko na nohách: Třinec nedal Pardubiciam šancu a vynútil si zápas o všetko!

TŘINEC - O víťazovi hokejovej extraligy rozhodne až posledný siedmy zápas. Obhajca titulu Třinec porazil dnes v domácom prostredí Pardubice 4:1 a vyrovnal...

Cyklista Brandon McNulty
Skvelý deň pre SAE Team Emirates: Víťaz etapy pomohol kolegovi dostať sa na čelo

ORON - Americký cyklista Brandon McNulty z tímu SAE Team Emirates vyhral 3. etapu pretekov Okolo Romandie. Do celkového vedenia sa po časovke dostal McNultyho...

Foto Na snímke zľava Samuel
Prispatý vstup stál Slovákov celý zápas: Federálne derby rozhodla hrozivá prvá tretina!