Foto dňa - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM.

Najnovšie zo Športiek

Miroslav Gono (Žilina) a
MŠK Žilina - ŠKF Sereď: Online prenos z 1. kola Fortuna ligy

ŽILINA - Po úspešnom pohárovom vystúpení na Cypre čaká na futbalistov MŠK Žilina úvodné ligové vystúpenie proti ŠKF Sereď. Podarí sa šošonom na domácej...

FotoVideo Sklamaný Kevin Durant
Video
VIDEO Basketbalové hviezdy USA vstúpili do turnaja senzačnou prehrou, Česi splnili rolu favorita

TOKIO - Českí basketbalisti vstúpili úspešne do bojov na olympijskom turnaji. V A-skupine vyhrali nad Iránom 84:78.

Čínsky vzpierač Čchen Li-ťün
Risk mu priniesol vytúžené zlato: Čínsky vzpierač Čchen Li-ťün prvý v kategórii do 67 kilogramov

TOKIO - Čínsky vzpierač Čchen Li-ťün získal na OH v Tokiu zlatú medailu v kategórii do 67 kg. Štvornásobný svetový šampión odsunul súhrnným výkonom v dvojboji...

Video Anastasija Zoloticová so zlatou
Video
Taekwondo: Osemnásťročná Američanka Zoloticová a Uzbek Rašitov vybojovali zlato

TOKIO - Osemnásťročná Anastasija Zoloticová z USA získala na OH v Tokiu zlatú medailu v taekwonde v kategórii do 57 kg. Vo finále zdolala ruskú reprezentantku...

Romain Cannone
Životný úspech: Francúz Cannone v Tokiu získal zlato v korde

TOKIO - Francúzsky šermiar Romain Cannone získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v korde.

Američanka Kieferová získala zlato
Američanka Kieferová získala zlato vo fleurete, striebro putuje do Ruska

TOKIO - Americká šermiarka Lee Kieferová získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu vo fleurete.

FotoVideo Anna Kiesenhoferová a jej
Video
VIDEO Cyklistická amatérka kuriózne šokovala seba aj favoritky: Myslela som si, že som vyhrala!

TOKIO - Rakúska cyklistka Anna Kiesenhoferová šokujúco získala zlato na olympijských hrách. V nedeľných cestných pretekoch jednotlivkýň s hromadným štartom...

FotoVideo Youssouf Dao a Luiz
Video
VIDEO Brazília v oslabení na ďalší triumf nedosiahla, Španieli, Nemci a Francúzi sa dočkali výhier

TOKIO - Argentínski futbalisti sa dočkali prvého víťazstva na olympijskom turnaji v Tokiu. V nedeľnom druhom vystúpení v C-skupine zdolali Egypt 1:0. Rozhodujúci...

Patrik Jány
Patrik Jány uspel v olympijskej finálovej premiére: V najnevhodnejší moment som trafil zle

TOKIO - Slovenský reprezentant Patrik Jány sa v nedeľnom finále vzduchovej pušky na 10 m nevyvaroval chýb, no konečné siedme miesto označil za vynikajúci...

Foto Barbora Mokošová
Barbora Mokošová sa napriek osobnému rekordu do finále v Tokiu nedostala: Som maximálne spokojná

TOKIO - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová nepostúpila do finále viacboja na OH v Tokiu. V kvalifikácii dostala súhrnnú známku 51,199 a po piatich...