Foto dňa - Slovenská bedmintonistka Martina Repiská zvíťazila vo svojom prvom zápase olympijského turnaja v Tokiu. Hneď pri debute na OH sa stala prvou Slovenkou, ktorá pod piatimi kruhmi dokázala zvíťaziť.

Najnovšie zo Športiek

Fanúšikovia Sportingu Lisabon oslavujú
Ronaldov materský klub oslavuje majstrovský titul, po lídrovi tímu poškuľuje Arsenal

LISABON - Futbalisti Sportingu Lisabon sú portugalskými majstrami. Dve kolá pred koncom o tom rozhodla porážka ich mestského rivala Benficy 0:2 na ihrisku...

Pilot Red Bullu Max
Aktualizujeme
Formula 1: Kalendár, výsledky a zostávajúci program v sezóne 2024

BRATISLAVA - Nová sezóna Formuly 1 odštartovala 2. marca v Bahrajne a vyvrcholí 8. decembra v Abú Zabí. Na programe je rekordných 24 veľkých cien a šesť...

FotoVideo Jonathan Marchessault a Joe
VideoZostrihy
VIDEO Obhajca Stanley Cupu končí! Game 7 rozhodol Čech, toto sa stalo prvýkrát od roku 1999

DALLAS - Hokejisti Dallasu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom stretnutí 1. kola play-off NHL nad obhajcom titulu Vegas 2:1 a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy.

Video Český hokejista Ondřej Palát
Video
VIDEO Po hite turnaja preletel mantinel: Český spoluhráč Šimona Nemca ohúril halu aj komentátorov

BRNO - Generálka na majstrovstvá sveta v Prahe na Českých hrách (Betano Hockey Games) v Brne sa českým hokejistom nepodarila a po porážke so Švajčiarskom...

FotoVideo Max Verstappen počas Veľkej
VideoAktualizované
Množstvo zvratov, safety car a porazený Verstappen: Veľká cena Miami priniesla premiérového víťaza!

MIAMI - Britský pretekár Lando Norris na McLarene dosiahol prvé víťazstvo v kariére v F1, keď triumfoval v nedeľňajšej Veľkej cene Miami.

Sergi Canos z Valencie
Betis po výhre bližšie k pohárovej Európe, Valencia zlyhala na domácej pôde

MADRID - Futbalisti Realu Betis zvíťazili v nedeľnom zápase 34. kola španielskej La Ligy na ihrisku Osasuny 2:0 a upevnili si siedmu priečku, ktorá zaručuje...

Medailová žatva sa stala
Medailová žatva sa stala realitou: Slovenskí reprezentanti na ME vybojovali hneď päť cenných kovov

BRATISLAVA - Slovenskí reprezentanti získali v úvodný deň 33. majstrovstiev Európy v pretláčaní rukou päť vzácnych kovov. Na domácom šampionáte v bratislavskom...

Harry Maguire
Stihne derby proti Manchestru City? Reprezentant Maguire United tak skoro nepomôže

MANCHESTER - Anglický futbalový klub Manchester United v nedeľu oznámil, mu bude približne tri týždne chýbať obranca Harry Maguire. Anglický reprezentant...

FotoVideo Andrej Rubľov s víťaznou
Video
VIDEO Ruská radosť v Madride: Rubľov po obrate ovládol prestížne podujatie v Madride

MADRID - Ruský tenista Andrej Rubľov triumfoval vo finále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Madride.

Argentínu priviedol k prvému
Argentínu priviedol k prvému titulu na MS: Futbalový svet prišiel o trénerskú legendu

BUENOS AIRES - Vo veku 85 rokov zomrel Cesar Luis Menotti, ktorý ktorý priviedol Argentínu k prvému víťazstvu na futbalových MS v roku 1978. Oznámila v...