Barteková sa pod olympijské kruhy do Pekingu vrátila po štrnástich rokoch: Kvalita je opäť vysoká

PEKING - Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Danka Barteková sa pod olympijské kruhy do Pekingu vrátila po štrnástich rokoch. Tridsaťsedemročná...

Foto Na snímke slovenský biatlonista
Biatlon
Slovenskí biatlonisti dieru do sveta nespravili, vytrvalostné preteky ovládol Fillon Maillet

PEKING - Francúzsky biatlonista Quentin Fillon Maillet získal na ZOH 2022 v Pekingu zlatú medailu vo vytrvalostných pretekoch na 20 km. Líder celkového...

Na snímke slovenský biatlonista
Biatlon
Slovenskí biatlonisti na ZOH v Pekingu: Online z vytrvalostných pretekov mužov

Foto Petra Vlhová v cieli
ZOH Peking
Velez-Zuzulová by nechcela byť na Vlhovej mieste: Petra teraz nepotrebuje expertov, ale podporu

PEKING - Veľkým sklamaním sa skončil pondelňajší obrovský slalom na ZOH v Pekingu pre Petru Vlhovú, ktorá za víťaznou Švédkou Sarou Hectorovou zaostala...

Foto a snímke uprostred slovenská
Biatlon
Horvátová dúfala, že jej premiéra dopadne lepšie: Takú zimu som na pretekoch ešte nezažila

PEKING - Henrieta Horvátová dúfala, že jej premiérové vystúpenie pod piatimi olympijskými kruhmi dopadne lepšie. V pondelkových vytrvalostných pretekoch...

Foto Na snímke slovenská lyžiarka
Alpské lyžovanie
Gemza hodnotí výkon Vlhovej: Niečo sa stalo a momentálne sa nám to celé zrútilo

JEN-ČCHING - Slovenke Petre Vlhovej nevyšiel úvod zimných olympijských hier podľa predstáv. Nepodarilo sa jej naplniť úlohu medailovej favoritky a v obrovskom...

Foto Na snímke tréner brankárov
Ľadový hokej
Generálka na ZOH: Slovenskí hokejisti prehrali v prípravnom zápase s Nemeckom

PEKING - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v pondelkovom prípravnom stretnutí v Pekingu s Nemeckom 3:5. Góly SR strelili Michal Čajkovský, Peter...

Foto Na snímke slovenská biatlonistka
Biatlon
Fialkovej sa klepali nohy: Je to vec, s ktorou dlhodobo bojujem a neviem s ňou nič spraviť

PEKING - Sestry Fialkové chcú čo najrýchlejšie hodiť za hlavu nevydarený úvod zimných olympijských hier v Pekingu a sústrediť sa na druhú časť biatlonového...

Foto Na snímke slovenská sánkarka
Sánkovanie
Do akcie zasiahla už aj vlajkonosička slovenskej výpravy: Šimoňáková má za sebou dve jazdy

PEKING - Nemecká sánkarka Natalie Geisenbergerová sa usadila na čele po úvodných dvoch jazdách súťaže jednotlivkýň na ZOH 2022 v Pekingu. Štvornásobná...

Na snímke slovenská lyžiarka
Petra Vlhová zabojovala a športovo priznala: Na najlepšie som nemala!

PEKING - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila v pondelňajšom obrovskom slalome na ZOH v Pekingu štrnástu priečku. Za víťaznou Švédkou Sarou Hectorovou...

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková
Biatlon
Sestry Fialkové vo vytrvalostných pretekoch: Online prenos zo ZOH v Pekingu

PEKING - Z kvarteta Sloveniek skončila najvyššie Paulína Fialková, ktorá so štyrmi chybami obsadila 42. miesto (+4:58,0 min.). Jej sestra Ivona Fialková...

Na snímke slovenský lyžiar
Andreas Žampa nebude štartovať v super-G, sústredí sa na obrovský slalom

PEKING - Andreas Žampa nebude štartovať v utorkovom olympijskom super-G. Slovenský lyžiar potvrdil, že sa po oneskorenom príchode na ZOH v Pekingu sústredí...

FotoVideo Švédska lyžiarka Sara Hectorová
Video Alpské lyžovanie
Petre Vlhovej obrovský slalom nevyšiel, zlatú medailu získala Sara Hectorová

Snoubordistka Klaudia Medlová počas
Snoubording
Predstaví sa v Big Air? Šéflekár informoval o zdravotnom stave Klaudie Medlovej

PEKING - Zdravotný stav slovenskej snoubordistky Klaudie Medlovej sa nezhoršil a je pravdepodobné, že na ZOH v Pekingu bude môcť súťažiť v druhej freestyleovej...

Foto Petra Vlhová počas 2.
Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu

Foto Slovenská lyžiarka Petra Vlhová
Na líderku stráca takmer dve sekundy: Petra Vlhová hodnotí svoju prvú jazdu v Pekingu

PEKING - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová figurovala po 1. kole pondelňajšieho obrovského slalomu na ZOH v Pekingu na trinástej priečke. Za vedúcou Švédkou...

Marián Skupek
ZOH Peking
Talentovaný Marián Skupek po olympijskej premiére v Pekingu: Viem, že mám na viac

PEKING - Dvadsaťročný Marián Skupek išiel na svoju prvú olympiádu predovšetkým zbierať skúsenosti. Konečné 26. miesto na ZOH v Pekingu však považuje za...

Jozef Ninis
ZOH Peking
Jozef Ninis bol zo smutného rezultátu hotový: Nemôžem to rozdýchať, veľmi ma to mrzí

PEKING - Slovenský sánkar Jozef Ninis len ťažko trávil konečnú 21. pozíciu na ZOH v Pekingu. Päťnásobnému účastníkovi olympiády len o jedinú priečku uniklo...

Jozef Ninis
ZOH Peking
Ninis v Pekingu svoje olympijské maximum nevylepšil, Johannes Ludwig vybojoval olympijské zlato

PEKING - Nemecký sánkar Johannes Ludwig získal v nedeľu na ZOH 2022 v Pekingu zlatú medailu v súťaži jednotlivcov. Úradujúci víťaz Svetového pohára triumfoval...

Marko Anttila na čele
ZOH Peking
Prvý súper Slovenska v Pekingu zúri: Porušenie ľudských práv! Zdravý športovec nemôže súťažiť na OH

PEKING - Fínsky hokejista Marko Anttila má naďalej pozitívne výsledky testov na koronavírus a zostáva na ZOH 2022 v izolačnom hoteli. Podľa trénera Jukku...