Online prenosy z MS v hokeji 2024 - strana 6

MS v hokeji 2022:
Online prenosy z MS v hokeji
Nemecko - Dánsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia Nemecko - Dánsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

Veľká Británia - USA: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Americkí hokejisti si pripísali vo štvrtok tretiu výhru na majstrovstvách sveta. Veľkú Britániu zdolali v zápase B-skupiny 3:0 a dokopy majú...

Švajčiarsko - Slovensko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v treťom zápase za sebou na majstrovstvách sveta vo Fínsku. V stredu podľahli Švajčiarsku 3:5 a skomplikovali...

Fínsko - Švédsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Hokejisti Švédska zdolali v stredu vo svojom štvrtom vystúpení na MS domácich Fínov 3:2 po samostatných nájazdoch.

Francúzsko - Taliansko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Francúzski hokejisti zvíťazili v stredajšom zápase "slovenskej" A-skupiny MS nad Talianskom tesne 2:1 po predĺžení a pripísali si druhý triumf...

Nórsko - Rakúsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Hokejisti Nórska zdolali v stredu Rakúšanov 5:3 v B-skupine majstrovstiev sveta vo fínskom Tampere.

Švajčiarsko - Kazachstan: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Švajčiarski hokejisti zvíťazili v utorňajšom zápase "slovenskej" A-skupiny nad Kazachstanom tesne 3:2 a pripísali si tretí triumf na turnaji.

Švédsko - Veľká Británia: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Švédski hokejisti zdolali v utorok v B-skupine MS Veľkú Britániu 6:0. Drancovačku vo fínskom Tampere odštartoval už v 13. sekunde Rasmus Asplund.

Taliansko - Dánsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Dánski hokejisti zvíťazili v utorňajšom zápase "slovenskej" A-skupiny nad Talianskom tesne 2:1.

Česko - Rakúsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Českí hokejisti prehrali v utorok na MS v B-skupine vo fínskom Tampere s Rakúskom 1:2 po nájazdovom rozstrele.

Francúzsko - Nemecko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Hokejisti Nemecka zvíťazili vo svojom treťom zápase na MS vo Fínsku nad Francúzskom 3:2.

Fínsko - USA: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Fínski hokejisti zostávajú aj po treťom zápase na domácich MS stopercentní. V pondelok si v zápase B-skupiny poradili v Tampere s USA 4:1.

Slovensko - Kanada: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia Slovensko - Kanada na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

Lotyšsko - Nórsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Lotyšskí hokejisti zdolali vo svojom treťom vystúpení v B-skupine na majstrovstvách sveta Nórov 3:2. O zisku troch bodov rozhodli v druhej tretine,...

Dánsko - Švajčiarsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Švajčiarski hokejoví reprezentanti zvíťazili v nedeľňajšom zápase "slovenskej" A-skupiny MS vo Fínsku nad Dánskom jednoznačne 6:0. O triumfe...

Česko - Švédsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Hokejisti Švédska zvíťazili nad Českom 5:3 v zápase základnej B-skupiny MS vo Fínsku. Severania položili základ víťazstva v druhej tretine, v...

Francúzsko - Kazachstan: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia Francúzsko - Kazachstan na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

Rakúsko - USA: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia Rakúsko - USA na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

Nórsko - Veľká Británia: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Hokejisti Nórska si na prebiehajúcich MS vo Fínsku pripísali prvé víťazstvo.

Taliansko - Kanada: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Hokejisti Kanady si na MS vo Fínsku pripísali na konto druhé víťazstvo.