Hokejová reprezentácia - strana 3

Slovenská vlajka - ilustračné
Reprezentácia
Slovenskí mladíci padli až v treťom zápase: Stále máme šancu vyhrať turnaj

TRANAS - Slovenskí hokejisti do 17 rokov prehrali až vo svojom treťom zápase na Turnaji piatich krajín vo švédskom Tranase.

FotoVideo Na snímke zľava brankár
Video Reprezentácia
Slováci vedia, na čom ešte musia pracovať: Ohlasy z kabíny po triumfe nad Nemeckom

AUGSBURG - Slovenskí hokejisti zvíťazili v sobotňajšom prípravnom zápase v nemeckom Augsburgu nad domácim výberom 5:4 po predĺžení a vrátili mu prehru...

Connor Bedard sa vrátil
MS v hokeji
Kanada výrazne naberá na sile: Supertalent z NHL potvrdil účasť na MS v Česku

CHICAGO - Connor Bedard bude reprezentovať Kanadu na hokejových majstrovstvách sveta v Prahe a Ostrave. Center Chicaga Blackhawks to v sobotu potvrdil...

Hráči Česka sa radujú
MS v hokeji
Česko sa v príprave na MS vytrápilo s Rakúskom, Francúzi zaskočili Švajčiarov

LINZ - V ďalšom dueli zvíťazili Česi nad Rakúskom 3:2, dopomohli k tomu dva góly Jakuba Rychlovského. Francúzi, ktorí budú na šampionáte súpermi Slovákov...

Foto Na snímke slovenskí hokejisti
MS v hokeji
Gólové hody v príprave na MS: Slováci dokázali zvládnuť reparát v Nemecku

Slovenská hokejová reprezentácia do
Po dvoch výpraskoch prišla konečne výhra: Slováci dokázali zdolať Švajčiarsko

POPRAD - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov zvíťazili vo svojom treťom zápase na domácom Turnaji piatich krajín v Poprade.

Slovenskí hokejisti do 16
Nakladačka, z ktorej sa musia oklepať: Slovenskí mladíci inkasovali jeden gól za druhým!

KRAVAŘE - Slovenská hokejová reprezentácia do 16 rokov prehrala aj vo svojom druhom dueli na Turnaji štyroch krajín v českom meste Kravaře. Zverenci trénera...

Slovensko - Fínsko
Slovensko U16 - Fínsko U16: Online prenos zo zápasu na turnaji štyroch krajín

KRAVAŘE - Slovenskí hokejisti do 16 rokov sa predstavili v sobotnom zápase proti Fínsku v rámci Turnaja štyroch krajín. V zápase ťahali za kratší koniec...

Foto Stéphane Da Costa
MS v hokeji
Ústupok, ktorý vyvolal vášnivé reakcie: Tím zo západnej Európy povolal na MS hráča z KHL!

PARÍŽ - Francúzsky hokejista Stéphane Da Costa sa vracia do reprezentácie.

Nemecko - Slovensko
Nemecko - Slovensko: Online prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2024

AUGSBURG - Slovensko dokázalo zvíťaziť v príprave pred MS na ľade Nemecka pomerom 5:4 po predĺžení.

Gólové oslavy hokejistov Slovenska
Po výhre so Švajčiarskom zdemolovali Fínsko: Dravecký hviezdil pri hladkom triumfe mladíkov

TRANAS - Slovenskí hokejisti do 17 rokov uspeli aj vo svojom druhom zápase na Turnaji piatich krajín vo švédskom Tranase. V piatok zvíťazili nad rovesníkmi...

John Hynes na lavičke
MS v hokeji
Povedie ich aj v súboji proti Slovensku: USA oznámili meno trénera na MS v Česku

COLORADO SPRINGS - John Hynes bude hlavný tréner hokejistov USA na MS v Prahe a Ostrave.

Hokejová šestnástka nestačila na
Rozlúčka so sezónou u našich susedov: Hokejoví mladíci v derby nestačili na Česko

KRAVAŘE - Slovenská hokejová reprezentácia do 16 rokov prehrala vo svojom prvom dueli na Turnaji štyroch krajín v českom meste Kravaře s domácimi rovesníkmi...

Slovenský hokejista Martin Pospíšil
MS v hokeji
Slovensku sa na MS v Česku rysuje nabitý káder: Aj Martin Pospíšil potvrdil účasť na šampionáte

CALGARY - Slovenský hokejista Martin Pospíšil z Calgary Flames bude reprezentovať Slovensko na tohtoročných majstrovstvách sveta v Prahe a Ostrave.

Gólová radosť hráčov Fínska
MS v hokeji
Súperi Slovenska ladia formu na MS: Fíni vrátili v derby Švédsku požičané, Poliaci neuspeli

HELSINKI - Fínski hokejoví reprezentanti zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase pred MS 2024 nad Švédskom 2:1 po predĺžení. O ich triumfe rozhodol v 65....

Jani Nyman a Jesse
Slováci mali voľno: Fíni pod Tatrami pokorili Česko, prekvapenie na úkor mladíkov Švédska

POPRAD - Fínska hokejová reprezentácia do 20 rokov uspela aj vo svojom treťom zápase na Turnaji piatich krajín v Poprade. V piatok zdolala rovesníkov z...

Česko - Slovensko
Česko - Slovensko: Online prenos z prípravného zápasu hráčov do 16 rokov

KRAVAŘE - Slovenskí hokejisti do 16 rokov v rámci Turnaja štyroch krajín podľahli v derby zápase domácemu Česku 2:5.

Video Tréner hokejovej reprezentácie SR
Video MS v hokeji do 18 rokov
VIDEO Slovenská príprava sa končí, ide sa na vec: Osemnástku čaká vrchol tohto roka

PIEŠŤANY - Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov odletí v sobotu ráno do Fínska, dejiska MS tejto vekovej kategórie.

Na snímke uprostred asistent
MS v hokeji
Frühauf o skladbe mužstva na MS: Nastala kritická situácia, na to všetko prihliadame

KAUFBEUREN - Sedem zápasov trvala šnúra víťazstiev slovenských hokejistov. Odštartoval ju novembrový duel na Nemeckom pohári proti domácemu výberu (2:1)...

Na snímke slovenský hokejista
MS v hokeji
Zavarení Slováci veria, že facka tímu pomôže: Radšej v príprave a nie na MS

KAUFBEUREN - Slovenskí hokejisti odohrali s Nemcami v tejto sezóne štyri zápasy. V troch dokázali súpera zdolať, až v tom štvrtkovom okúsili chuť prehry....