Ronaldinho to stále vie: Bývalá hviezda Barcelony zažiarila famóznymi priamymi kopmi!

Ronaldinho a jeho gólová radosťRonaldinho a jeho gólová radosť Zdroj: atletico.com.br

BELO HORIZONTE - Určite si ešte dobre pamätáte na niekdajšiu barcelonskú hviezdu Ronaldinha a množstvo jeho technických kúskov, ktoré v katalánskom veľkoklube predvádzal. Jeho hviezda síce už nesvieti ako kedysi, ale Ronaldinho Gaucho potvrdzuje, že ani zďaleka ešte nepatrí do starého železa. Brazílčan momentálne pôsobí v domácej súťaži, kde sa nedávno v drese Atletica Mineiro v dueli proti Fluminense zaskvel dvomi famóznymi priamymi kopmi.

Posledné ligové vystúpenie Atletica Mineiro začalo pre domácich nie príliš najšťastnejšie, keď v 13. minúte poslal hosťujúce Fluminense do vedenia Wagner. V nadstavenom čase prvého dejstva si však Ronaldinho doslova vypýtal priamy kop, ktorý o chvíľu sám nekompromisne zakončil. Famózny priamy kop skončil presne v hornom rohu a brankár na takéto brilantné zakončenie Brazílčana nedokázal ani zareagovať.

V 72. minúte stretnutia hostia po zásahu Rhaynera opäť viedli, ale v 83. minúte sa Atleticu Mineiro podarilo opäť vyrovnať. Do bodky sa opakoval scenár z prvého polčasu, Ronaldinho si postavil loptu a z priameho kopu trafil loptu tak presne, že gólman ostal stáť ako prikovaný. Jedinou zmenou bolo umiestnenie lopty, ktorá tentokrát skončila v opačnom rohu bránky. Neskutočné! Brazílčan potvrdil, že jeho kopacia technika je stále na vysokej úrovni a keďže do konca stretnutia sa už nič výzamné nestalo, tímy sa rozišli po zmierlivom výsledku 2:2.

Pokochajte sa pohľadom na famózne priame kopy Ronaldinha, ktoré Atleticu zariadili aspoň remízu

• Zdroj: športky