Čierna Hora sa zahalila do smútku po obrovskom šoku: Odišiel iba 26-ročný reprezentant!

Brankár čiernohorskej futbalovej reprezentácie Matija Šarkič v sobotu zomrel vo veku 26 rokov.Brankár čiernohorskej futbalovej reprezentácie Matija Šarkič v sobotu zomrel vo veku 26 rokov. Zdroj: TASR/AP/PA/John Walton

MILLWALL - Brankár čiernohorskej futbalovej reprezentácie Matija Šarkič v sobotu zomrel vo veku 26 rokov. Informáciu potvrdil jeho klub Millwall FC.

Šarkič nastúpil na svoj posledný duel 5. júna v prípravnom stretnutí na pôde Belgicka, ktorý Čierna Hora prehrala 0:2. Bol to jeho deviaty reprezentačný štart, pripísal si v ňom deväť zákrokov a vyhlásili ho za muža zápasu.

Podľa informácii The Mirror sa brankár anglického druholigistu po návrate z reprezentačného zrazu cítil zle a jeho priatelia mu do jeho apartmánu v meste Budva privolali sanitku. Napriek tomu v sobotu o 6.30 zomrel.

Šarkič prestúpil do Millwallu pred rokom z Wolverhamptonu a za londýnsky klub odchytal v uplynulej sezóne druhej najvyššej súťaže 33 duelov. "Klub vyjadruje úprimnú sústrasť Matijovej rodine v tejto mimoriadne smutnej chvíli. Ďalšie komentáre poskytovať nebudeme," zverejnil Millwall FC podľa AP.

Viac o téme: Čierna Hora Millwall FC EFL Championship Matija Šarkić
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: X/Fabrizio Romano
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy