Derby Spartak - Slovan: Bratislavčania bez šance, vstupenky predajú len občanom Trnavy

Fanúšikovia Slovana sa v Trnave neobjaviaFanúšikovia Slovana sa v Trnave neobjavia Zdroj: SITA

TRNAVA - Už v sobotu 21. septembra o 16.00 h sa na trnavskom Štadióne Antona Malatinského uskutoční najznámejšie slovenské futbalové derby, pričom na zápas domáceho Spartaka so Slovanom Bratislava pôjde do predaja len 1300 vstupeniek.

Lístky na duel, ktorý uzavrie prvú tretinu aktuálnej sezóny Corgoň ligy, sa začnú predávať v stredu 18. septembra v pokladni na Športovej ulici. Otvorená bude od 16.00 do 18.00.
 
Do distribúcie ide týmto spôsobom zhruba tisíc lístkov, ostatné miesta patria permanentkárom a držiteľom voľných vstupeniek. "V prípade, že sa v stredu nevypredajú, predpredaj bude pokračovať aj vo štvrtok v rovnakom čase. Predpokladáme, že počas týchto dní bude kapacita vypredaná a ďalší predaj nebude, teda ani v deň zápasu," povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.
 
Vedenie Slovana Bratislava sa po kauze s delobuchom na zápase s Ružomberkom, ktorý zranil priaznivcov hostí, vzdalo práva rezervovať vstupenky pre svojich fanúšikov. Spartak preto sprístupní pre trnavských priaznivcov všetkých 3250 miest. Kto si však chce kúpiť vstupenku, musí sa preukázať občianskym preukazom. Jednej osobe zároveň v pokladni nepredajú viac ako päť kusov vstupeniek.
 
"Budeme kontrolovať miesto bydliska. Žiaľ, tí, ktorí bývajú v Bratislave a okolí, sa k lístkom nedostanú. Nechceme sťažovať našim fanúšikom kúpu lístkov, ale chceme, aby boli v hľadisku priaznivci Spartaka. Týmito krokmi výrazne eliminujeme šancu, aby sa k lístkom dostali fanúšikovia Slovana," vysvetlil Ondrejka.
Viac o téme: Trnava Slovan Derby Bratislava Vstupenky Spartak
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: TASR
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy