VIDEO Weiss strelil po parádnom sóle nádherný gól: Nenechal sa chváliť, ale ďakoval fanúšikom

Vladimír WeissVladimír Weiss Zdroj: SITA

ATÉNY - Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss strelil v utorok v drese Olympiakosu Pireus oku lahodiaci gól do siete Paríža Saint-Germain, ale ani ten nezabránil prehre gréckeho zástupcu v Lige majstrov s favorizovaným francúzskym šampiónom 1:4.

Dvadsaťtriročný krídelník ešte za bezgólového stavu trafil z diaľky brvno, ale jeho hviezdny moment prišiel v 25. minúte, keď domáci prehrávali 0:1. Technicky zdatný futbalista sa na pravom krídle jasličkami zbavil obrancu Marquinhosa, v šestnástke si zasekol padajúceho kapitána hostí Thiaga Silvu a chladnokrvne prekonal Sirigua.

Olympiakos však po zmene strán inkasoval dva góly z kopačky Thiaga Mottu, potom Zlatan Ibrahimovič nepremenil pokutový kop, ale štvrtý gól hostí pridal v 86. minúte spomenutý Marquinhos.

"Fanúšikovia boli dnes neuveriteľní. Od prvej minúty nás podporovali s veľkou vášňou. Prvý gól, ktorý sme inkasovali, síce na chvíľu zmrazil štadión. Po vyrovnaní boli diváci opäť úžasní. To nás poriadne povzbudilo. Každý zápas je iný, musíme na prehru rýchlo zabudnúť. Mohli sme ísť v prvom polčase do vedenia a súboj by sa vyvíjal inak. Dnes sme hrali najlepšie, ako sme vedeli," uviedol podľa sport.gr Weiss.