Trojica hráčov sa lúči s belasým dresom: Zo Slovana odchádza veľké meno a miláčik publika

Ivan Kmotrík ml.Ivan Kmotrík ml. Zdroj: TASR/Pavol Zachar

BRATISLAVA - Dres futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava nebudú ďalej obliekať brankár Milan Borjan a obrancovia Richard Križan a Spyros Risvanis.

Úradujúci šampión Niké ligy to oznámil v piatok prostredníctvom oficiálneho webu. Borjanovi skončí hosťovanie z Crvenej Zvezdy Belehrad, dvojici obrancov vypršia kontrakty, ktoré klub nepredĺži.

"Po vypršaní hosťovania v našom drese nepokračuje Milan Borjan. Zaslúži si samostatné poďakovanie za prístup i výkony počas celej sezóny, keď bol našou oporou a získal si sympatie fanúšikov. Nezabudneme, ako nás práve Milan podržal v kľúčovom dvojzápase s luxemburským Swiftom. Prajeme mu všetko dobré v kariére i osobnom živote, a ďakujeme za všetko, čo pre Slovan odviedol," povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Borjan prišiel do kádra "belasých" počas minulého leta na ročné hosťovanie z CZ Belehrad. Účastník svetového šampionátu 2022 v Katare sa stal tímovou jednotkou, pričom celkovo odchytal 41 zápasov.

Rozlúčkou so Slovanom bude pre neho sobotňajší záverečný zápas ligového ročníka s MFK Ružomberok.

"Do novej sezóny sme nepredĺžili kontrakty s Richardom Križanom a Spyridonom Risvanisom, ktorí v belasom končia. Aj im ďakujeme za odvedené služby a želáme všetko dobré v živote i kariére," poznamenal Kmotrík ml.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan Ivan Kmotrík ml. Vladimír Weiss st.
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy