Dočkali sa aj levickí basketbalisti: Spišiakov nechali aj po šiestom kole bez výhry

Levickí basketbalisti v akciiLevickí basketbalisti v akcii Zdroj: basketballevice.sk

LEVICE - V 6. kole basketbalovej extraligy mužov sa včera stretli BK Levickí Patrioti s BK 04 AC LB Spišskou Novou Vsou. Levice vyhrali vysoko 104:86, čo si vychutnalo až 750 divákov.

V tabuľke sa Levice sa momentálne nachádzajú na siedmom mieste. Posledným zápasom sa im konečne podarilo prelomiť zlý začiatok sezóny.

V prvej štvrtine získali Levičania 28 bodov oproti 25, v druhej bol rozdiel ešte tesnejší, a to 19:17. Po polčase sa Patrioti vrátili na palubovku s novými silami a súperov zdolali v pomere 29 k 21. Aj záver zápasu sa niesol vo víťaznom duchu Levičanov, Spišská Nová Ves uhrala o 5 bodov menej, iba 23.

Najviac bodov v zápase si zapísal Anuna (26), ďalej Lockhart (24) a Obade (18). Na opačnej strane sa strelecky darilo Painterovi (26), Baldovskému (19), Sekovi aj Š. Bečarik rovnako (11).

Viac o téme: Basketbal Spišská Nová Ves Levickí Patrioti