Dvojgólový Ibrahimovič rozhodol o výhre PSG, Bordeaux remizovalo s Montpellierom

Alexandre Lacazette a Fabio Henrique TavaresAlexandre Lacazette a Fabio Henrique Tavares Zdroj: SITA

PARÍŽ - Futbalisti AS Monaco triumfovali v 29. kole Ligue 1 na trávniku Lyonu a po víťazstve 3:2 sa dotiahli v tabuľke na prvý Paríž Saint-Germain. Jeho náskok stiahli na rozdiel piatich bodov, PSG však má ešte k dobru večerný duel so St. Etienne.

V úvodnom nedeľňajšom dueli 29. kola francúzskej Ligue 1 remizovali futbalisti Montpellieru s Girondins Bordeaux 1:1. Hostia sa dostali do vedenia v 24. minúte zásluhou Carlosa Henriqueho, o vyrovnanie sa postaral už o desať minút neskôr Vitorino Hilton. Oba tímy po záverečnej deľbe bodov nepocítili chuť víťazstva už v treťom zápase v rade.

Olympique Lyon - AS Monaco 2:3 (1:2)
Góly: 32. a 79. Briand - 4. Germain, 27. J. Rodriguez, 52. Berbatov

Montpellier - Girondins Bordeaux 1:1 (1:1)
Góly: 34. Hilton - 24. Henrique

Paríž St. Germain - St. Étienne 2:0 (2:0)
Góly: 14. a 41. Ibrahimovič