Futbalový babrák z Maďarska: Pozrite si na VIDEU trapas pri rozohratí rohového kopu

Gergő Góhér po zbabranom rohovom kopeGergő Góhér po zbabranom rohovom kope

BUDAPEŠŤ - Prvý semifinálový duel maďarského futbalového pohára medzi domácim Debrecenom a Diósgyőrom okrem šiestich gólových zásahov priniesol aj jeden ďalší zaujímavý moment. V 49. minúte stretnutia sa oň postaral obranca hostí Gergő Góhér, ktorý nariadený rohový kop zahral naozaj kurióznym spôsobom.

Hostia po polčase prehrávali na pôde svojho súpera už 1:3, ale ich bezzubé snahy o ofenzívu častokrát končili bez ohrozenia bránky domácich. Ich trápenie podčiarkuje aj zbabraný rohový kop v podaní obrancu Góhéra. Ten ho v 49. minúte poslal vysoko do nebies a navyše aj poza bránku súpera, čo diváci v hľadisku odmenili ironickými gestami a piskotom. Debrecen napokon zaknihoval triumf 4:2 a pred semifinálovou odvetou na pôde súpera, ktorá sa uskutoční 7. mája, má tak lepšie vyhliadky na postup do finále.