FOTOGALÉRIA Sagan v novom tíme: Priame slová manažéra pred zverejnením rozhodnutia

Peter Sagan na fotografii z minuloročnej Tour de France
Peter Sagan na fotografii z minuloročnej Tour de France

BRATISLAVA - Do 24 hodín sa Slovensko dozvie, v ktorom tíme bude mladý národný hrdina z Tour de France Peter Sagan pôsobiť v budúcej sezóne. Peter Sagan je na odchode z talianskeho Cannondale a už druhý týždeň fanúšikovia čakajú na konečné rozhodnutie, lebo špekulácie a dohady ich prestávajú zaujímať.

"V piatok okolo obeda sa všetko dozviete," avizoval na Facebooku Jozef Korbel, mediálny manažér Petra Sagana.

Sága okolo prestupu najlepšieho slovenského cyklistu naberá na obrátkach. Oznámiť nové pôsobisko mal Peter Sagan v priebehu tohto týždňa, Korbel pôvodne spomínal štvrtok. Znamená to, že fanúšikovia musia čakať dlhšie, ale piatok by už mal byť reálny termín pre zverejnenie nového kontraktu.

O služby trojnásobného víťaza zeleného dresu z Tour de France majú eminentný záujem Tinkoff-Saxo, Astana a Team Alonso. Sagan navyše na sociálnych sieťach zverejňuje záhadné statusy, ktorými chce udržať svojich fanúšikov v napätí. Objavila sa dokonca zaručená informácia o tom, že skončí v tíme Tinkoff-Saxo.

Stajňa však odmietla všetky informácie a majiteľ družstva ProTour Oleg Tinkov na sociálnych sieťach poslal 24-ročného Žilinčana do novotvoriaceho sa tímu pilota formuly 1 Fernanda Alonsa. "Predpokladám, že Peter Sagan preferuje pódiové dievčatá. F1 ich má dostatok. Ja som za rodinné hodnoty a netolerujem milenky," odkázal Slovákovi narážajúc na kauzu z minulého roka, keď Peter po dojazde do cieľa chytil hostesku za zadok.

Peter Sagan zároveň na sociálnych sieťach zverejnil spomienkové fotografie z posledných rokov s popisom "Päť skvelých rokov v talianskom tíme Liquigas či Cannondale… Mám množstvo krásnych spomienok, ktoré mi zostanú vryté v pamäti a nikto mi ich nezoberie… Zaspomínajme si trochu."

Zaspomínajte si aj vy vďaka fotografiám pod článkom:


Zdroj:
kt; Športky
Foto:
facebook

DISKUSIA