Kuriózna prehra súpera Slovana: Bern dostal rozhodujúci gól v tme

Jan Lecjaks v zápase proti SlovanuJan Lecjaks v zápase proti Slovanu Zdroj: uefa.com

LÖRRACH - Futbalisti Young Boys Bern, súperi Slovana Bratislava v I-skupine Európskej ligy, podľahli v piatkovom prípravnom súboji nemeckému bundesligovému tímu SC Freiburg 1:2. Zápas v Lörrachu sa však nehral klasických 90 minút, ale len 80. Aj to posledných desať bolo neregulárnych.

V 70. min, keď Freiburg vyrovnal na 1:1, zhasli na Grüttparkstadione svetlá a potom sa hralo ešte 10 minút v tme. V neštandardných podmienkach Young Boys inkasovali druhý gól v 79. min a potom prípravný zápas definitívne ukončili. Gól bernského tímu strelil v 56. min Adrian Nikci. Slovanisti v prvej konfrontácii s Young Boys si z Bernu odniesli výprask 0:5. Odveta v Bratislave príde na rad 27. novembra.

Young Boys Bern - SC Freiburg 1:2 (0:0) po 80 minútach, prerušené pre tmu
Góly: 56. Nikci - 70. Freis, 79. Schmid
Zostava YB: Wölfli - Joss, Bürgy (63. Rochat), Vilotic, Sutter (62. Lecjaks) - Zarate (46. Nuzzolo), Costanzo (69. Sanogo), Gajic, Nikci (63. Steffen) - Kubo (63. Sessolo), Hoarau.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Young Boys Bern