FOTO+VIDEO Táto sexi moderátorka sa musí držať bokom: Futbalisti sa pri nej nedokážu sústrediť!

Sexi televízna moderátorka Katarina Sreckovic svojim zjavom príliš rozptyľuje futbalistov CZ Belehrad
Sexi televízna moderátorka Katarina Sreckovic svojim zjavom príliš rozptyľuje futbalistov CZ Belehrad

BELEHRAD - Všetkého veľa škodí a inak tomu nie je ani v prípade krásy. Svoje by o tom rozprávať vedela atraktívna televízna moderátorka Katarina Sreckovic, ktorej prítomnosť pri hráčoch futbalového kllubu CZ Belehrad sa už vo viacerých prípadoch stala nežiadúca. Futbalisti srbského celku, ktorý sa v roku 1991 stal víťazom Európskeho pohára, sa totiž v prítomnosti 25-ročnej sexi krásky nedokážu sústrediť!

Futbalisti slávneho srbského celku sa už niekoľkokrát sťažovali na to, že krásna moderátorka ich príliš rozptyľuje a v jej prítomnosti sa jednoducho nedokážu sústrediť. Ako sama uviedla, mladí hráči sa na začiatku pri nej nedokázali vôbec sústrediť a odpovedať na jej otázky. Kvôli tomu už viackrát dostala pokyn držať sa obďaleč ihriska a zbytočne nerozrušovať hráčov CZ Belehrad.

"Pripúšťam, že to bol zo začiatku problém, ale myslím si, že si už na mňa zvykli," uviedla. "Bolo to ťažké, pretože na chvíľu to vyzeralo tak, ako keby nemuseli byť schopný vôbec so mnou spolupracovať," spomína príťažlivá moderátorka. "Párkrát som bola požiadaná odísť, pretože som bola rozptýlením na ihrisku, a hráči sa sťažovali, že sa nemôžu sústrediť."

25-ročná kráska, ktorá študovala čínštinu a literatúru, sa tak právom obáva o svoju budúcnosť. Zamestnanie moderátorky opísala ako svoju vysnívanú prácu, no fungujúca spolupráca s hráčmi je nevyhnutnou podmienkou. Sreckovic uviedla, že rovnako ako ona, je veľkým fanúšikom CZ Belehrad aj jej priateľ, ktorý nie je futbalistom. 


Tagy: CZ Belehrad Sexi kráska Katarina Sreckovic Televízna moderátorka

Zdroj:
športky
Foto:
dailymail.co.uk, twitter, Video: youtube

DISKUSIA