VIDEO Toto muselo poriadne bolieť: Knokaut po brutálnom náraze do tyčky

Otrasený Steven TaylorOtrasený Steven Taylor Zdroj: metro.co.uk

NEWCASTLE - Aj keď sa to niekedy nemusí zdať, futbal je naozaj hra tvrdých chlapov a anglická Premier League patrí medzi najtvrdšie ligy. Na vlastnej koži to v dnešnom zápase medzi Newcastlom United a Sunderlandom mohol okúsiť aj skúsený bek domácich Steven Taylor. Nechýbalo veľa a obetoval by zdravie za to, že sa mu podarilo zabrániť takmer istému gólu.

Prebiehala práve 54. minúta, na tabuli so skóre svietil stav 0:0. V útoku boli hosťujúci hráči Sunderlandu, ktorí poslali do päťky nebezpečnú loptu. Stopér Newcastlu Steven Taylor sa rozhodol, že nič nenechá na náhode alebo brankárovi Alnwickovi, a vyhlavičkoval ju pred dotierajúcim Stevenom Fletcherom do bezpečia. Zaplatil však za to brutálnou zrážkou s tyčkou, ktorá ho okamžite poslala na zem.

Hra bola ihneď prerušená a k slovu sa dostali aj zdravotníci. Fletcher však našťastie utrpel iba menšie šrámy v podobe porezaného líca a o pár minút už bol späť v zápase. Vyrovnaný duel sa skončil víťazstvom Sunderlandu, ktoré v závere vybojoval gólom Adam Johnson.

Viac o téme: Steven Taylor Newcastle United
  • Zdroj: sportky.sk