VIDEO Stará dáma nemá konkurenciu: Ďalšia výhra Juventusu, hrdinom Pirlo

Závar pred bránou, ktorý viedol ku gólu Fernanda LlorentehoZávar pred bránou, ktorý viedol ku gólu Fernanda Llorenteho Zdroj: SITA

RÍM - Futbalisti Juventusu Turín triumfovali v piatkovom dueli 24. kola Serie A nad Atalantou Bergamo 2:1. Obhajca titulu má tak v tabuľke najvyššej domácej súťaže pred druhým AS Rím priebežný 10-bodový náskok. Skóre duelu otvorili hostia v 25. minúte, keď sa presnou hlavičkou z rohu prezentoval Giulio Migliaccio.

Gólové chvíle domácich prišli až v závere prvého polčasu. V 39. minúte sa po rohu v päťke najlepšie zorientoval Fernando Llorente a vyrovnal na 1:1. Obrat v skóre prišiel následne v poslednej minúte úvodného dejstva a presnou strelou sa oň postaral Andrea Pirlo.

Viac o téme: Juventus Turín Atalanta Bergamo