Veľké trápenie hokejbalistov na MS: Proti Pakistanu ďalšia strata bodov

Slovenskí hokejbalisti v súboji s PakistanomSlovenskí hokejbalisti v súboji s Pakistanom Zdroj: zug2015.com

ZUG - Trápenie slovenských hokejbalových reprezentantov na majstrovstvách sveta vo švajčiarskom Zugu pokračuje. Úradujúci svetoví šampióni v utorok remizovali v ich treťom vystúpení na turnaji, keď si v 1. skupine podelili body s outsiderom z Pakistanu po výsledku 3:3 a výkonom opäť sklamali.

Slováci majú po troch zápasoch na konte iba dva body, keď v úvodnom dueli na MS prehrali v nedeľu s USA 3:4 a v pondelok remizovali s Fínmi 1:1. Zverenci trénera Jozefa Ďurisa nastúpia najbližšie v stredu o 17.45 proti Portugalsku.

Favorit po dvoch tretinách remizoval 2:2, v tretej tretine sa ale dostal do vedenia v 37. minúte. Pakistan ale nezložil zbrane, po faule v úniku dostal možnosť trestného strieľania v 43. minúte a využil ju.

1. skupina:
SLOVENSKO - Pakistan 3:3 (1:0, 1:2, 1:1)
Góly: 5. Minárik (Beniač, Ecker), 22. Blahút (Slovák, Doskočil), 37. Oravec (Káčer, Teplický) – 21. Mahmood (Sabri), 23. R. Sangha, 43. Hamdani (tr.str.)
Fínsko - USA 0:2