VIDEO Suárez, Nasri a krásne nožničky z Dánska: Vychutnajte si gólové parády uplynulého víkendu

Luis Suárez rozhodol o triumfe BarcelonyLuis Suárez rozhodol o triumfe Barcelony Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Aj tento víkend priniesol na futbalových trávnikoch množstvo vzruchu, krásnych športových momentov a samozrejme parádnych gólových zakončení. My sme si opäť pre vás vybrali päť z nich, na ktoré upriamime vašu pozornosť. A znovu bude len na vás, čo z ponúkaných "kúskov" vás zaujme najviac a čomu dáte svoj hlas v našej ankete.

1. Luis Suárez (FC Barcelona)

Dnešnú gólparádu začíname v Španielsku konkrétne v Bilbau. Prestížny zápas, v ktorom úradujúci majster z Barcelony bojoval o odplatenie hanebnej porážky zo Superpohára, rozhodol gól uruguajského kanoniera Luisa Suáreza. Ten sa nekompromisne volejom presadil po peknej akcii "blaugranas", keď mu loptu krásne naservíroval Jordi Alba.

2. Samir Nasri (Manchester City)

Druhý pekný zásah, ktorý zabojuje o vašu priazeň, je gól Samira Nasriho z Manchestru City. Špílmacher Citizens po peknej narážačke oblúčikom poslal loptu ponad gólmana do bránky Evertonu a pečatil víťazstvo svojho tímu v Evertone na 2:0.

3. Morten Nordstrand (AGF Aarhus)

O tom, že pekné góly padajú aj v severskom Dánsku vás presvedčí nasledujúci zásah. Postaral sa oň Morten Nordstrand v drese AGF Aarhus, ktorý v závere zápasu skóroval po krásnych nožničkách. Navyše jeho gól mal pre tím cenu zlata, keďže v 89. minúte zariadil remízu na ihrisku FC Kodaň (2:2).

4. Kevin Volland (TSG 1899 Hoffenheim)

Do výberu sme zaradili aj gólový zásah Kevina Vollanda z Hoffenheimu, ktorým hneď na úvod schladil futbalistov Bayernu. Volland využil nepresnú prihrávku ľavého obrancu Bavorov Davida Alabu a strelou po trávniku prekonal brankára Bayernu Manuela Neuera. Zásah z ôsmej sekundy zápasu sa stal historicky najrýchlejším gólom nemeckej Bundesligy.

5. Hakan Calhanoglu (Bayer Leverkusen)

Aj posledný strelecký zásah, ktorý sa dostal do nášho výberu je z Nemecka. Postaral sa oň turecký futbalista Hakan Calhanoglu z Bayeru Leverkusen. Ten parádnym gólom z priameho kopu v 18. minúte rozhodol súboj na ihrisku Hannoveru.