VIDEO Vardy sa vie potrestať aj sám: Uštedril si poriadny pravý hák!

Jamie VardyJamie Vardy Zdroj: lcfc.com

LONDÝN - Začiatok sezóny si predstavovali pravdepodobne inak. Reč je o úradujúcom majstrovi anglickej ligy Leicestru City. Ten v úvodnom kole novej sezóny podľahol Hullu City 1:2. Všetko mohlo dopadnúť inak, keby sa nemýlil Jamie Vardy.

Kanonier "líšok" mohol otvoriť skóre už v 43. minúte, kedy mu prihrávala do gólovej šance Musa. Vardymu stačilo už iba dobre trafiť bránu. Avšak lopta mu asi nesadla dobre na kopačku, pretože namiesto gólu mieril až na tribúnu. Po tomto nevydarenom pokuse sa hneval na seba aj samotný strelec. Kamery zaznamenali, ako sa sám udrel do tváre.

Leicester doplatil na známe porekadlo nedáš - dostaneš a do polčasu stihli inkasovať. Po zmene bolo vyrovnané po dvoch minútach hry. Mahrez sa z pokutového kopu nemýlil. Tri body zabezpečil navrátilcovi do Premier League nechytateľnou strelou škótsky stredopoliar Robert Snodgrass.

Viac o téme: Jamie Vardy Leicester city
  • Zdroj: športky