Jágr musí prežiť útok monštra: Prázdne regály, na ľuďoch je cítiť strach

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

MIAMI - Český hokejista Jaromír Jágr sa prvýkrát vo svojej profesionálnej kariére pripravuje na hurikán. Ofenzívny líder klubu NHL Florida Panthers prezradil, že si bol spoločne s priateľkou pre istotu nakúpiť zásoby.

Floridou sa má prehnať hurikán Matthew, ktorý si už v Karibiku vyžiadal stovky obetí a v zámorí ho označili za "monštrum". "Nemám s tým žiadnu skúsenosť. Keď ideme nakúpiť, tak je vidieť, že sa ľudia trochu boja, pretože všetko v obchode vykúpili," povedal Jágr pre portál iDnes.cz.

Na otázku, či nakúpil balenú vodu a nutné zásoby, odpovedal svojím typickým humorom. "Som v pohode. Ľudia dokázali prežiť bez vody dva týždne a ja to skúsim iba za dva dni. Otestujem svoje telo, aké je silné," vtipkoval 44-ročný útočník, ktorý stojí na prahu svojej 23. sezóny v NHL.

Pre hrozbu hurikánu dokonca zrušili "panteri" štvrtkové prípravné stretnutie s Tampou Bay Lightning. "Nie je zvykom, že sú všade veľké rady a prázdne regály. Dúfam, že to bude v pohode a nikomu sa nič nestane," uviedla Jágrova priateľka Veronika Kopřivová. "Pôjdem nakúpiť nejaké zásoby, pre ktoré ma Jaromír vyslal, aby sme mali dostatočné množstvo jedla. Vôbec to nie je sranda," dodala.


Tagy: Florida Panthers Veronika Kopřivová Jagormír Jágr

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
TASR, športky
Foto:
SITA

DISKUSIA