VIDEO Tottenham v šlágri prehral s Leverkusenom, Monaco triumfovalo nad CSKA

Hugo Lloris zachraňuje situáciu Hugo Lloris zachraňuje situáciu Zdroj: SITA

BRATISLAVA - V E-skupine hlavnej fázy futbalovej Ligy majstrov zostalo na čele Monaco vďaka triumfu 3:0 nad CSKA Moskva. "Kniežatá" poslal už v 13. minúte do náskoku Valere Germain a potom sa dvakrát strelecky presadil Radamel Falcao.

V jednom zo šlágrov večera Tottenham Hotspur prehral s Bayerom Leverkusen 0:1. Nerozhodné skóre na štadióne vo Wembley pretrhol v 65. minúte slovinský stredopoliar Kevin Kampl a Leverkusen sa tak dostal pred domácich na druhé miesto tabuľky.

AS Monako (Fr.) - CSKA Moskva (Rus.) 3:0 (3:0)
Góly: 29. a 41. Falcao, 13. Germain, rozhodoval: Jug (Slovin.)

Zostavy:
Monako: Subašič - D. Sidibé, Glik, Jemerson (89. Raggi), Mendy - Lemar, T. Bakayoko, Fabinho, Bernardo Silva - Falcao (74. Carrillo), Germain (85. Mbappé)
CSKA: Akinfejev - Mário Fernandes, Ignaševič, V. Berezuckij, Ščennikov (90. Nabachin) - Wernbloom, Natcho - Tošič (71. Milanov), Golovin, Jonov - Strandberg (63. L. Traoré)

Tottenham Hotspur (Angl.) - Bayer Leverkusen (Nem.) 0:1 (0:0)
Gól: 65. K. Kampl, rozhodoval: J. Eriksson (Švéd.)
Zostavy:
Tottenham: Lloris - K. Walker, Dier, Vertonghen, B. Davies - Wanyama, M. Dembélé (30. V. Janssen) - M. Sissoko, Alli, Ch. Eriksen (65. Winks) - Son Heung-Min (73. N'Koudou)
Leverkusen: Leno - Henrichs, Toprak, Tah, Wendell - K. Kampl (85. Volland), Baumgartlinger, Aranguíz (86. Havertz), J. Brandt (70. Calhanöglu) - Mehmedi, Javier Hernández