FOTO Emotívne stretnutie so Saganom po roku: Zostalo medzi nami veľa nevypovedaného!

Jozef Korbel a Peter SaganJozef Korbel a Peter Sagan Zdroj: facebook Jozef Korbel

BRATISLAVA - Tesne pred minuloročnými Vianocami ukončili spoluprácu mediálny manažér Jozef Korbel a cyklista Peter Sagan. S úradujúcim majstrom sveta pritom pracoval dlhých osem rokov. Teraz sa po dlhej dobe stretli znovu tvárou v tvár.

Tourminátora sprevádzal v podstate od začiatku kariéry. Ukončenie dlhoročnej spolupráce okamžite vyvolalo mnoho otáznikov a dohadov. Čo bolo pravou príčinou neočakávaného konca, zostáva stále zahalené rúškom tajomstva. Voľné miesto po Korbelovi zaplátala Saganova manželka Katarína. Ten sa medzitým stal mediálnym manažérom slovenského tenistu Martina Kližana a úspešnej olympioničky v skeete Danky Bartekovej.

Po viac než roku sa Jozef Korbel znovu osobne stretol s Petrom Saganom a išlo o naozaj dojemné stretnutie. Všetko sa udialo na vyhlásení ankety Športovec roka 2016.​ Korbel situáciu opisuje na sociálnej sieti nasledovne: "Pred týždňom uplynul presne rok, keď som ukončil osemročnú spoluprácu s majstrom sveta v cyklistike Petrom Saganom. Veru, zažili sme množstvo neopakovateľných a nádherných chvíľ, takže to bolo z mojej strany ťažké rozhodnutie. Napriek tomu, že zostalo medzi nami veľa nevypovedaného, som tomuto nevšednému športovcovi drukoval na diaľku. Vyhlásenie ankety Športovec roka malo pre mňa po polnoci nečakane jeden veľký emotívny náboj: spomínané stretnutie po roku s Petrom Saganom a jeho manželkou Katkou. Vyše desaťminútový rozhovor vo štvorici, množstvo otázok, objasnení, úľava, ba kotúľali sa aj slzy po líciach a množstvo objatí," vyznal sa zo svojich emotívnych pocitov Korbel.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Peter Sagan Jozef Korbel
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: facebook Jozef Korbel/Patrik Ratajský
  • Zdroj: športky

Súvisiace články