Slovenské opory Trabzonsporu opäť na trávniku: Po zraneniach naskočili do tréningu

Matúš Bero a Ján Ďurica počas tréningu
Matúš Bero a Ján Ďurica počas tréningu

TRABZON - Slovenský futbalový reprezentant v službách tureckého Trabzonsporu Matúš Bero sa objavil na trávniku počas utorkového tréningu svojho mužstva. Dvadsaťjedenročný stredopoliar od vianočných sviatkov pre problémy s pravým kolenom a následnou artroskopickou operáciou chýba v zostave Trabzonsporu. V utorok absolvoval na ihrisku kondičné behy; na nohách mal tenisky, nie kopačky.

Fotodokumentáciu priniesol klubový web. Stabilný člen základnej zostavy tímu SR "21", ktorý by nemal chýbať na júnových majstrovstvách Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku, by približne o dva týždne mal byť pripravený naskočiť do zápasového kolotoča.


So svojimi spoluhráčmi v utorok naplno zaberal Berov krajan a spoluhráč Ján Ďurica. Skúsený 35-ročný stopér odohral len prvý polčas nedeľňajšieho ligového zápasu na pôde klubu Kasimpasa SK, no prostredníctvom facebooku na druhý deň informoval, že zranenie nie je vážne a išlo len o malú indispozíciu. 

Trabzonsporu zatiaľ aktuálny ročník tamojšej Süper Lig nevychádza podľa predstáv, v 18-člennej tabuľke figuruje na 10. priečke. Po 18. kole má 24 bodov (bilancia 7-3-8). 


Tagy: Ján Ďurica Trabzonspor Matúš Bero

Zdroj:
SITA
Foto:
trabzonspor.org.tr

DISKUSIA