Šatan mohol byť kritický iba na jedinú vec: Lintner bol deravý ako sito

Miroslav Šatan
Miroslav Šatan

POPRAD - Extrémne vydarený hokejový deň v Poprade si pochvaľovali všetci. Fanúšikovia videli dvojciferné skóre na každej strane a ešte k tomu aj dlhé samostatné nájazdy. Víťazne napokon zo Zápasu hviezd odchádzal tím pod vedením generálneho manažéra Miroslava Šatana, ktorému sa síce všetko páčilo, no na jednej veci kritikou nešetril.

Tretiny boli predelené zaujímavými súťažami zručností, kde si mohli tímy výrazne obohatiť gólové skóre. Vzhľadom na tento fakt sa podľa Miroslava Šatana jednalo skutočne iba o náhodu, že stretnutie skončilo 18:18. "Celý zápas dopadol výborne. Skončilo to remízou, čo sme vôbec nečakali. Mysleli sme si, že po súťažiach zručností sa jeden tím ujme výraznejšieho vedenia a v zápase sa to už nepodarí vyrovnať. Nakoniec to ale skončilo remízou a diváci si tak mohli vychutnať ešte aj nájazdy," konštatoval po zápase Šatan.

Druhý ročník priniesol veľa nového. Na divákov nečakal iba samotný zápas, ale aj bohatý sprievodný program pred aj po skončení Zápasu hviezd. Mrazivé počasie zmiernili teplé slnečné lúče, a tak sa pred popradským zimným štadiónom stretlo obrovské kvantum ľudí. Okrem Miroslava Šatana a Petra Bondru sa predstavil v akcii aj Richard Lintner, no so svojím výkonom nebol spokojný a nepochválil ho ani Šatan, ktorému hral na perách úsmev: "Rišo v bráne totálne zlyhal. Sľúbil nám prekvapenie. Boli sme v napätí, koho sem dotiahne, či to nebude Dominik Hašek alebo niekto jeho rangu, no napokon sa postavil do tej brány on."


Tagy: Miroslav Šatan Richard Lintner

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA