Vysmiaty Ibrahimovič po hetriku v Európskej Lige: Som ako Indiana Jones!

Zlatan Ibrahimovič sa prezentoval hetrikom
Zlatan Ibrahimovič sa prezentoval hetrikom

Manchester - Švédsky futbalista Zlatan Ibrahimovič predviedol vo štvrtkovom úvodnom zápase 2. kola Európskej ligy proti Saint-Étienne ďalší zo svojich veľkých výkonov. Tridsaťpäťročný útočník oslávil svoj prvý hetrik vo farbách Manchestru United po výhre 3: 0. Svoje úspechy prirovnal k Indiana Jonesovi. K slávnej filmovej postave archeológa dobrodruha.

"Všade, kam som prišiel, som vyhral, ​​takže som ako Indiana Jones," smial sa po zápase Ibrahimovič, ktorý hneď po svojom letnom príchode získal s Manchestrom anglický Superpohár a do konca sezóny by rád pridal ďalšie trofeje. United postúpili do finále Ligového pohára, stále sú v hre v anglickom pohári FA a v Európskej lige patria k hlavným favoritom.

"Každý, kto ma pozná vie, že som hral za mnoho tímov. Všade som sa snažil odvádzať úplné maximum. Každá trofej je pre mňa neuveriteľná, takže ak môžem niečo vyhrať s Manchestrom, budem mimoriadne šťastný," vyhlásil Ibrahimovič.

Bývalý hráč Paríž St. Germain potvrdil, že sa mu proti francúzskemu tímu Saint-Étienne darí. Pripísal si proti nemu tri zo svojich 17 súťažných hetrikov a celkovo mu nastrieľal už 17 gólov.

"Zakaždým, keď som hral proti St. Étienne, tak sa vďaka tvrdej práci urodilo pár gólov. Verím, že sa mi niečo podobné podarí aj  budúci týždeň. Nechcem tým povedať, že sa na tieto zápasy viac upínam,“ uviedol Bývalý hráč Malmö , Ajaxu Amsterdam, Juventusu, Interu Miláno, Barcelony a PSG.


Tagy: Zlatan Ibrahimovič AS Saint-Étienne Manchester United CF

Zdroj:
ČTK
Foto:
manutd.com

DISKUSIA