VIDEO Slovenský hokejista simuloval ako Neymar: Z jeho herectva si uťahuje aj Lintner

Lukáš JuríkLukáš Jurík Zdroj: TASR

BRATISLAVA - Štvrťfinálová séria play-off medzi Zvolenom a Žilinou bude napínavá do posledného siedmeho zápasu, v ktorom sa v utorok rozhodne o postupujúcom. Šiesty duel spomínaných tímov priniesol mnoho zaujímavých, ale zároveň aj sporných momentov.

Jedným z nich je incident z druhej tretiny šiesteho vzájomného zápasu. Rozhodcovia naleteli Lukášovi Juríkovi zo Zvolena na trápne filmovanie a Žilina musela hrať v početnej nevýhode. "Vlci" dokázali zvrátiť nepriaznivý vývoj zápasu a nakoniec sa dostali až do predĺženia, kde boli napokon úspešnejší hokejisti domáceho Zvolena, ktorí vyhrali 3:2.

Nešportové Juríkove správanie nezostalo dlho bez odozvy. Okrem ostrej kritiky samotných fanúšikov na sociálnych sieťach sa vyjadrilo aj vedenie Tipsport Ligy. To uverejnilo video sporného momentu.

Vtipnú reakciu si neodpustil ani Richard Lintner, ktorý pridal video s "nezničiteľným" Chuckom Norrisom. Ten v úlohe profesionálneho ostreľovača mieril presne na ľadovú plochu, kde spomínaného Juríka poslal k zemi. Zdá sa, že simulovanie nie je problémom len vo futbale.

 

 

Viac o téme: Lukáš Jurík MsHK Žilina HKm Zvolen
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR; VIDEO: Instagram
  • Zdroj: športky

Súvisiace články