VIDEO zo zatknutia Tigera Woodsa: Bývalý kráľ golfu bol totálne mimo!

Tiger Woods obvinený z jazdy pod vplyvom návykovej látky
Tiger Woods obvinený z jazdy pod vplyvom návykovej látky

JUPITER - Americký golfista Tiger Woods mal pri kontakte s floridskou políciou problémy s dodržiavaním základných pokynov. Úrady zverejnili videozáznam zadržania.

Štyridsaťjedenročného Woodsa zatkli 29. mája, muži zákona našli bývalú svetovú jednotku, ako spí za volantom svojho auta, ktoré bolo odstavené na ceste blízko mesta Jupiter a čiastočne zasahovalo do cyklistického chodníka. Woods sedel za volantom, mal bezpečnostný pás, naštartovaný motor i zapnuté svetlá, blikala smerovka doprava. Počas testu triezvosti zakolísal pri prechode po bielej čiare a začal dvíhať opačnú ruku než mu kázal policajt. Na otázku, kde bol, odpovedal "LA." Napokon ho s rukami za chrbtom posadili na zadné sedadlo policajného auta.

Médiá pôvodne informovali, že dôvodom zatknutia bol alkohol, ale Woods niekoľko hodín po prepustení tvrdil, že užil predpísané lieky. Absenciu alkoholu dokázali aj dychová skúška a test moču. Polícia zverejnila tiež fotografie, na ktorých je vidieť dve pneumatiky s defektom a mierne poškodenie jeho vozidla okolo nárazníkov. 

Woods sa zotavuje z operácie chrbta, plánuje sa opäť zapojiť do súťažného diania, návrat však nechce uponáhľať. V súvislosti s obvinením z jazdy pod vplyvom návykových látok sa postaví pred súd v Palm Beach County 5. júla. Informovala o tom agentúra AP. 


Tagy: Tiger Woods

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR; Video: Youtube

DISKUSIA