Slovensko udrelo v nadstavenom čase: Mladí sokolíci vydreli remízu s Anglickom

Radosť hráčov Slovenska po strelení góluRadosť hráčov Slovenska po strelení gólu Zdroj: TASR

SENEC - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov nezvíťazili ani v druhom prípravnom zápase počas aktuálneho sústredenia. Zverenci trénera Milana Malatinského prehrali v piatok v Jaslovských Bohuniciach tesne 0:1 s rovesníkmi z Grécka a v pondelok remizovali v ďalšom medzištátnom prípravnom stretnutí v Senci s Angličanmi 2:2, keď odvrátili prehru v nadstavenom čase.

Mladí Slováci prehrávali po I. polčase 0:1, v 50. min vyrovnal Adam Brenkus. Hostia o štyri minúty neskôr opäť získali vedenie, ale v 3. min nadstaveného času zariadil nerozhodný konečný výsledok po rohovom kope presnou hlavičkou Dávid Filinský.

Slovensko "19" - Anglicko "19" 2:2 (0:1) - hralo sa v Senci
Góly: 50. A. Brenkus, 90.+ Filinský - 7. Mount, 54. Embleton

Viac o téme: Anglicko Slovensko