Kanonier Tottenhamu by mal stihnúť duel proti Realu Madrid: Silno veríme, že bude na súpiske

Harry Kane a Sergio Ramos
Harry Kane a Sergio Ramos

LONDÝN - Útočník Tottenhamu Hotspur Harry Kane sa po zranení vrátil do tréningového procesu a mohol by byť k dispozícii na stredajší zápas skupinovej fázy Ligy majstrov proti Realu Madrid. Kane vynechal pre problémy so zadným stehenným svalom zápas Ligového pohára proti West Hamu United i ligový duel s Manchestrom United, v ktorých londýnsky klub svojim súperom podľahol.

Tréner Tottenhamu Mauricio Pochettino povedal, že pre Kana sa naskytá možnosť zahrať si vo Wembley proti Realu. "Silno veríme, že bude na súpiske. Máme ešte deň k dobru. Je možné, že v stredu bude k dispozícii. Nechcem povedať, že na sto percent. Dnes trénoval, ale je dôležité, aby sme urobili správne rozhodnutie," vyslovil sa tréner "kohútov". Útočník je aktuálne najlepším strelcom Spurs, keď vo všetkých súťažiach zaznamenal v aktuálnej sezóne 13 gólov.

Stredajší zápas bude súbojom o prvé miesto v H-skupine Ligy majstrov, v ktorej majú Tottenham a Real Madrid po sedem bodov, APOEL Nikózia a Borussia Dortmund zatiaľ získali po troch kolách po bode.


Tagy: Real Madrid Tottenham Hotspur Harry Kane

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA