VIDEO Ďurica sa bude lúčiť v špeciálnych kopačkách: Toto si bude pamätať do konca života!

Ján Ďurica nastúpi na posledný duel v reprezentácii v špeciálnych kopačkách
Ján Ďurica nastúpi na posledný duel v reprezentácii v špeciálnych kopačkách

BRATISLAVA - Ako je známe, futbalista Ján Ďurica odohrá za slovenskú reprezentáciu už iba jeden zápas, a to proti Nórsku. Skúsený onedlho 36-ročný stopér totiž oznámil ukončenie kariéry v A-tíme SR. Zápas bude mať pre neho špeciálnu príchuť, a preto nastúpi aj v takých kopačkách.

Reprezentačný dres si poslednýkrát oblečie utorok o 18:00, keď si zverenci Jána Kozáka zmerajú sily s Nórskom. Lúčiaci sa Ďurica nastúpi s kapitánskou páskou a v kopačkách, ktoré mu budú posledný duel v najcennejšom drese pripomínať do konca života. Futbalshop.sk, ktorý obúva viacero slovenských reprezentantov mu pripravilo na spomínaný duel kopačky s jeho menom, slovenskou vlajkou, dátumom a miestom, kde odohrá svoj posledný zápas za reprezentáciu.


A Športky boli pritom, ako sa kopačky upravovali. Treba povedať, že išlo o dojímavý moment, keď sa zoberie do úvahy, že v reprezentačnom drese pôsobil vyše trinásť rokov. Počas tohto dlhého obdobia odohral za Slovensko 91 zápasov a strelil v nich 4 góly. Patril ku generácii, ktorá sa zúčastnila na MS 2010 v Juhoafrickej republike i ME 2016 vo Francúzsku.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.


Tagy: Ján Ďurica

Zdroj:
športky
Foto:
športky; Video: Športky

DISKUSIA