Borbély si vyskúšal kryokomoru! Vydržal extrémny chlad?

Nielen pre svojich tipérov, ale aj pre známeho majstra slova Laca Borbélyho vymyslela stávková spoločnosť Niké novú extrémnu výzvu. Polonahý futbalový expert mal totiž stráviť čo najviac času v teplote okolo mínus 120°C! Aby tipérom demonštroval, ako má správna výdrž vyzerať, zavreli ho do kryokomory. Ako si teda Laco počínal?

Kryokomora sa bežne používa na tzv. kryoterapiu, ktorá má množstvo pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Nájdu sa však aj extrémisti, ako je napríklad svetový rekordér, Čech Miroslav Bernard, ktorý vydržal v mraze s priemernou hodnotou -140 °C niečo vyše 15 minút. A keďže Laco Borbély sa výzvam nebráni, rozhodol sa napriek veku 62 rokov podstúpiť tento náročný experiment. „Mínus 120 stupňov? Možnože mi aj stuhne krv,“ reagoval svojsky Laco, keď sa dozvedel, do čoho ide. Do kryokomory však vstúpil odhodlane a výsledok sa dostavil. Kto by čakal, že Laco vydrží v mraze sotva minútku, veľmi by ho podcenil. Humor ho neopustil ani po skvelom výkone: „Vždy by som uprednostnil Floridu pred Sibírom,“ okomentoval svoje bezprostredné pocity a dodal: „Zo začiatku to bolo fajn, ale s každou sekundou pocit chladu narastal, no vydržal som!“

A koľko času teda Laco v kryokomore strávil? Dozviete sa už dnes na facebooku Niké

Prijmete aj vy Lacovu výzvu „Začni a vydrž!“ a pridáte sa k ZIMNEJ TIPÉRSKEJ VÝDRŽI? A vydržíte? Viac informácií nájdete tu.


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA