VIDEO Agüero sa dostal do potýčky s fanúšikom: Invázia priaznivcov Wiganu na trávnik

Sergio Agüero sa dostal do potýčky s fanúšikom
Sergio Agüero sa dostal do potýčky s fanúšikom

MANCHESTER - Futbalový útočník Sergio Agüero sa zaplietol do konfliktu po skončení pondelkového zápasu osemfinále Anglického pohára - FA Cupu medzi Wiganom (III. liga) a Manchestrom City 1:0 .

Fanúšikovia vtrhli na ihrisko, keď domáci oslavovali senzačný postup do štvrťfinále nad lídrom Premier League. Do incidentov sa dostali oba fanúšikovské tábory, pričom televízne zábery ukázali fyzickú konfrontáciu medzi priaznivcom Wiganu a hráčom City Sergiom Agüerom. Vyzeralo, že hráč zasiahol fanúšika po tom, ako mu ten niečo povedal, vzápätí ho však spoluhráči zadržali. Po invázii fanúšikov Wiganu na trávnik museli hráčov Manchestru City eskortovať z ihriska, za obeť padli niektoré reklamné bannery. Záznamy ukázali, že rôzne predmety, vrátane reklamných tabúľ, hádzali fanúšikovia hostí na policajtov.

Tréner City Pep Guardiola podľa vlastných slov bol v čase Agüerovho incidentu už v šatni a situáciu nevidel. "Je bezpečnejšie, keď tam fanúšikovia nie sú, ale niekedy sa to stane," reagoval Guardiola. Tréner Wiganu Paul Cook: "Invázia fanúšikov nie je namieste, ja som to však nevidel, preto to nebudem komentovať. Bezpečnosť hráčov je však pre každého prvoradá."


Tagy: Manchester City Sergio Agüero

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
twitter.com/sportbible; Video: youtube.com

DISKUSIA