Jágr sa vrátil do čias pred odchodom do NHL: FOTO českej legendy pri makaní na rodnom statku

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

BRATISLAVA - Česká hokejová legenda Jaromír Jágr sa opäť dostáva do formy! Po sezóne plnej zranení a sklamaní sa už pozerá dopredu a ani v 46 rokoch s hokejom nehodlá skončiť. Charizmatický Čech si zaspomínal na časy mladosti, keď sa doma vrátil k činnosti, ktorú praktizoval aj v deväťdesiatych rokoch pred odchodom do zámorskej NHL.

Po dlhom predlhom čakaní sa Jágr v lete dočkal ponuky z NHL, keď ho oslovili plamene z Calgary. Zdravotné problémy s kolenom však Jágra limitovali natoľko, že v drese Flames odohral len 22 zápasov a strelil jediný gól. Po návrate do českého Kladna sa mu opäť smola nevyhla, keď ho v piatom dueli WSM ligy tvrdým nárazom vypol Marek Sikora z Havířova a česká legenda opäť vypadla z hry. 

Jágr sa aj napriek tomu nevzdáva a novinárom stále zdôrazňuje, že s hokejom skončiť nemieni. Samozrejme na to potrebuje byť v skvelej fyzickej kondícii a česká legenda tak nezaháľa ani na rodnom statku, kde sa kedysi dávno "pripravoval" aj pred odchodom do zámoria. Jágr nechce vo fyzických prípravách strácať ani minútu drahocenného času a tak maká aj doma. Česká legenda zase vyváža fúriky plné hnoja a kydá ho vidlami. Jágrov synovec Jiří Kalla zverejnil na sociálnej sieti fotografiu, ktorá zachytáva českú legendu pri práci. Čo poviete, pristane mu to? 

 


Tagy: Jaromír Jágr Jiří Kalla

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Facebook Rytíři Kladno

DISKUSIA