FOTO Hossa sa zrejme poberá z hokejového Chicaga: Luxusný apartmán na predaj za milióny!

Marián Hossa predáva svoj luxusný apartmán v ChicaguMarián Hossa predáva svoj luxusný apartmán v Chicagu Zdroj: century21.com

CHICAGO - Marián Hossa je bezpochyby jedným z najlepších slovenských hokejistov všetkých čias. I keď medzi aktívnymi hráčmi už patril k veteránom, stále bol platným členom tímu. 39-ročný útočník mal aj značné defenzívne kvality a v Chicagu Blackhawks si ho veľmi vážili. Kvôli ochoreniu však musel vynechať ročník 2017/18 a jeho návrat do NHL je zrejme nereálny.

39-ročný útočník mal aj značné defenzívne kvality a v Chicagu Blackhawks si ho veľmi vážili. Kvôli ochoreniu však musel vynechať ročník 2017/18 a jeho návrat do NHL je už zrejme nereálny.

Hossa kúpil spomínaný apartmán ešte v roku 2010 za 2,35 milióna amerických dolárov, teraz sa jeho hodnota odhaduje na astronomických 4, 5 milióna. Nový majiteľ bude mať k dispozícii hotový luxus. Viacero spální a kúpeľní a množstvo priestoru. Byt má až 370 štvorcových metrov. Apartmán sa nachádza na 14. poschodí zo 16. Ponúka tak krásny výhľad na celé Chicago.

Marián Hossa predáva svoj Galéria fotiek (27) Zdroj: century21.com

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 27
Viac o téme: Marián Hossa Chicago
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: century21.com
  • Zdroj: športky

Súvisiace články