České tenisové hviezdy opäť pred oltárom: Trafili konečne víťazný úder?

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová

PRAHA - Vo svete tenisu a medzi kolegami bol známy ako neskrotný bojovník vrhajúci sa za každou loptičkou. V živote má rád ženy, čo potvrdzuje už dlhé roky. Radek Štěpánek, bývalý kouč Novaka Djokoviča, sa včera po druhýkrát oženil s Nicole Vaidišovou, a to päť rokov po tom, čo sa rozišli. Štěpánek pritom nie je žiadny holúbok, partnerky teda striedal poriadne často!

Štěpánek randil so slovenskou rodáčkou a bývalou jednotkou Martinou Hingisovou, s ktorou aj plánoval svadbu. Svoje áno si však nepovedali, pretože mužská strana v 2007 zrušila obrad. Ďalší vzťah mal s Nicole Vaidišovou, ktorý sa skončil krásnou svadbou, ale manželstvo sa rozpadlo po troch rokoch. 

Chvíľu bol aj s wimbledonskou víťazkou Petrou Kvítovou, s ňou ale vydržal len niekoľko mesiacov. Istý čas sa špekulovalo aj o románe s Dominikou Cibulkou či dobrodružstve s moderátorkou Michaelou Ochotskou. Nakoniec sa vrátil k Vaidišovej, ktorú si 25. mája 2018 po druhýkrát v živote zobral. 

Pokojnejšia Vaidišová

Vaidišová sa neriadila heslom "vyskúšame, uvidíme", ale zaujala menej rušný partnerský život. Randila s golfistom Danielom Suchanom. Čo sa týka vlastných kruhov, chvíľu randila s Adamom Pavláskom, ale nakoniec sa ukázalo, že nešlo o nič prevratné a po pár týždňoch bola z romániku iba minulosť. 

Vaidišová vstúpila na okruh WTA v roku 2003 a o sedem rokov kariéru ukončila. Cítila pokles výkonnosti a nevydarené výsledky. Comeback štyri roky nato nevyšiel, hlavne kvôli zdravotným problémom, ktoré ju sprevádzali. Počas krátkej kariéry vyhrala dva tituly na okruhu ITF, šesť turnajov WTA (prvý ako 15-ročná, čo je doterajší rekord). V rebríčku bola najvyššie na siedmej priečke. 

Včera otvorila ďalšiu kapitolu života. Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, najmä vtedy, ak ťa v nej už raz niečo poštípalo. Alebo minulosť hodila za hlavu a spravila hrubú čiaru?


Tagy: Radek Štěpánek Nicole Vaidišová

Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA