Neymar sa konečne vyjadril ku prestupovým špekuláciám: Tieto témy ma už otravujú!

Neymar
Neymar

PARÍŽ - Po tom, ako španielsky futbalový klub Real Madrid oficiálne vyhlásil, že nemá v pláne angažovať brazílskeho útočníka Neymara, aj sám hráč potvrdil, že bude naďalej hrávať za francúzske mužstvo Paríž St. Germain. Dvadsaťšesťročného krídelníka v ostatných mesiacoch médiá spájali s možným transferom do Realu Madrid.

Tieto špekulácie sa ešte zintenzívnili po odchode Cristiana Ronalda do Juventusu Turín. "Budem pokračovať, mám zmluvu s Parížom St. Germain," povedal Neymar pre Fox Sports na štvrtkovej charitatívnej akcii v brazílskom Sao Paule. Odchovanec FC Santos pôsobí pod Eiffelovkou od minuloročného leta, keď prestúpil za astronomických 222 miliónov eur z FC Barcelona.

"Išiel som tam, pretože som hľadal nové výzvy, chcel som skúsiť niečo nové a ísť za mojimi cieľmi. Odvtedy sa v mojej hlave nič nezmenilo. Tieto večné špekulácie a témy (ohľadne prestupu z Paríža, pozn.) ma už otravujú," dodal Neymar, ktorý sa pristavil aj pri ambíciách PSG v sezóne 2018/2019. Tím z Parku princov by konečne rád zaútočil na prvenstvo v Lige majstrov, pomôcť by mu k tomu mohol skúsený taliansky brankár Gianluigi Buffon. "Má všetko, čo potrebujeme. Prinesie svoje skúsenosti. Je pre mňa cťou, že s ním budem môcť hrať," skonštatoval Neymar.


Tagy: Real Madrid Neymar Paríž Saint-Germain

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA